فهرست
هواداران استقلال حرف‌های جباری را خواندند؟!
هواداران استقلال حرف‌های جباری را خواندند؟!

هواداران استقلال حرف‌های جباری را خواندند؟!

آی اسپورت - مجتبی جباری بدون شک از بهترین‌های ۳۰، ۴۰ سال اخیر استقلال است. یک هافبک باهوش و تکنیکی که با پاس‌های طلایی‌اش جادو می‌کرد. جباری را از نظر فنی همه قبول داشتند و هر مربی‌ای آرزو داشت او را در ترکیب تیمش داشته باشد. او البته عصیانگر بود و حرف‌هایش را رک و پوست‌کنده می‌زد. همان‌طور که در مصاحبه اخیرش با خبرورزشی بسیاری از سیاهی‌ها و پلشتی‌ها و مسائل و ضعف‌های مدیریتی در باشگاه استقلال را بر زبان آورده است.

***

مجتبی از دل استقلال می‌آید. او بازیکن این تیم بوده و با چند مدیرعامل هم کار کرده، پس حتماً چیز‌هایی دیده و می‌داند که ما و هواداران استقلال نمی‌دانیم. او می‌گوید عده‌ای حتی از خرده‌دزدی هم نگذشتند. طبعاً اگر یک رسانه این چیز‌ها را بنویسد متهم به ضدیت با استقلال و ایجاد تفرقه می‌شود. اگر قبل از شروع لیگ بنویسد، اگر وسط مسابقات بنویسد، اگر قبل از شهرآورد بنویسد... خلاصه بیان یکسری مسائل در هر زمانی یعنی دشمنی با استقلال، اما حالا این حرف‌ها را کسی می‌زند که سال‌ها با استقلال زندگی کرده و بازوبند این تیم را هم می‌بسته. حالا کسی از مسائل آنچنانی در استقلال می‌گوید (و همان حرف‌های ما را می‌زند) که بدون شک نقش بسیاری در چند قهرمانی استقلال و ۴ پیروزی پیاپی آبی‌ها در شهرآورد‌ها داشته و حتی منتقدانش او را از بهترین‌های بعد از انقلاب استقلال می‌دانند.

***

مجتبی جباری فوتبالیست بسیار خوبی بود، ولی خب تصور می‌کرد اینجا سوئیس است و مثلاً استقلال باید امکانات گراس هاپرز را داشته باشد. او در کشور‌های عربی هم فوتبال بازی کرد و شاید امکانات اینجا را با تیم‌های متمول عربی مقایسه می‌کرد، اما هر چه هست بسیاری از حرف‌هایش در مورد استقلال واقعیت دارد و قابل توجه هوادارانی است که تحت تأثیر یکسری از کانال‌های مدعی هوادار استقلال (که کارشان تهمت زدن، فحش دادن به خلق‌ا... و رسانه‌هاست) فکر می‌کنند هر نوشته انتقادی به معنای دشمنی با یک تیم محبوب است. بله، مجتبی جباری حرف‌هایی را زده که ما بار‌ها به آن اشاره کرده و متهم شده بودیم.

 

خبر ورزشی 

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-08-13 08:40:00
نظر دهید

۲ نظر
HHEE
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۵
کیسه کش اگر شعور داشت که عاشق چشم و ابروی فتح الله زاده نمیشد.
۱
سامان
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۱۴
4 برد متوالی دربی بزرگترین دروغ بین دروغ های كیسه كشها است از نظر اینا 69-70-71-73 چهار عدد متوالی است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر