فهرست
رکورد منفی هوندا؛ سنگین‌ترین باخت کامبوج
رکورد منفی هوندا؛ سنگین‌ترین باخت کامبوج

رکورد منفی هوندا؛ سنگین‌ترین باخت کامبوج

آی اسپورت - کامبوج برای تیم ملی ایران مالدیو نشد اما حریف بسیار آسانی بود که به جز تک موقعیتی که با اشتباه بیرانوند داشتند نتوانستند حتی وارد نیمه زمین ایران شوند. اگرچه آنها با کیسوکه هوندا مقابل شاگردان ویلموتس حرفی برای گفتن نداشتند اما نگاهی به نتایج اخیر این تیم‌ نشان می‌دهد که در بازی‌های قبلی‌شان در این حد حریف ضعیفی نبوده‌اند.

آنها در بازی قبلی خود در همین رقابت‌ها فقط یک گل از بحرین دریافت کردند. بازی قبلی‌شان با یک امتیاز برایشان همراه بود و کامبوجی‌ها توانستند مقابل هنگ‌کنگ یک تساوی را تجربه کنند. هنگ کنگ تیمی بود که ایران با نتیجه۲-۱ مقابل آنها به برتری رسید و کامبوج فقط یک گل کمتر از تیم ملی ایران به آنها زد و دو امتیاز کمتر هم گرفت. قبل از این بازی هم طعم برد مقابل پاکستان را با نتیجه ۲-۱ و ۲-۰ چشیدند. یعنی حریف امروز ایران در چهار بازی اخیر خود ۷ امتیاز از حریفانش گرفته است! کامبوج در بازی‌های مقدماتی جام جهانی قبل از بازی با ایران ۴ بازی انجام داد و ۵ گل خورد و میانگین ۱.۲۵ گل خورده در هر بازی را داشت.

این نتایج نشان می‌دهد برد پرگل مقابل این تیم نتیجه‌ای قابل پیش‌بینی نبوده است. بازی هجومی و خوب شاگردان ویلموتس اما سنگین‌ترین شکست تاریخ را به کامبوجی‌ها تحمیل کرد. سنگین‌ترین شکست آنها تا پیش از این بازی باخت ۱۰-۰ مقابل اندونزی در سال ۱۹۹۵ بود. آنها در بازی بعدی خود باید مقابل عراق به میدان بروند و نتیجه آن بازی شاید نشان بدهد که این تیم در حد باخت با ۱۴ گل به ایران بوده و یا این که بیشتر کیفیت تیم ملی هم در رقم‌خوردن این نتیجه تاثیر داشته است.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-10-10 20:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۹
خوشم میاد ثابت شد ای سپورت 2 ریال از فوتبال سرش نمی شود پیش بینی کرده بد بازیکنان دعوتی سپاهان 1 دقیقه هم بازی نمی کنند ولی محبی فیکس بود و 2 گل زد بجای کارشناسی همه مطالب شما بوی کینه و تعصبات رنگی انهم از نوع کثیفش را می دهد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر