فهرست
فاصله قلعه‌نویی با بهترین تراکتور تاریخ: یک امتیاز
فاصله قلعه‌نویی با بهترین تراکتور تاریخ: یک امتیاز

فاصله قلعه‌نویی با بهترین تراکتور تاریخ: یک امتیاز

آی‌اسپورت- تراکتورسازی با قلعه‌نویی تا همین چند هفته پیش در کورس حساس صدرنشینی حضور داشت؛ اما مجموعه اتفاقاتی مثل افت فنی، محرومیت نقل و انتقالاتی و جدایی ستاره‌ها، باعث شد تا صدر را به پرسپولیس ببازد و حالا برای مقام نائب قهرمانی با استقلال رقابت کند. تراکتوری که از نظر امتیازگیری در حد قهرمان‌های دوره گذشته کار کرده و در حال شکستن رکورد خود بود؛ به یکباره توان از ساق‌های بازیکنانش گرفته شد تا بهترین تراکتور تاریخ، از خودش هم عقب بیفتد. تزاکتور در حالی در پایان هفته بیست و چهارم 46 امتیاز دارد؛ که در لیگ پانزدهم و زمان مشابه، 38 امتیاز به دست آورده بود. اما افت تراکتور در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم، باعث شد تا رکورد امتیازگیری تاریخی این تیم شکسته نشود. تراکتور در پایان هفته بیست و چهارم لیگ چهاردهم، 47 امتیاز به دست آورده بود. که در آن سال هم به مقام نائب قهرمانی قناعت کرد. به جز لیگ چهاردهم، تراکتور امسال از باقی فصل‌هایی که سرخپوشان تبریز در لیگ برتر شرکت داشته‌اند، بهتر و قوی‌ ظاهر شده؛ اما باز هم به سدی قوی‌تر برخورد کرده؛ سپاهان لیگ چهاردهم ، و پرسپولیس امسال.

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2017-03-18 21:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
یوسف
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
پرسپولیس امسال باز یه چیزی ولی خداییش سپاهان لیگ چهاردهم تیم بود!؟ تیمی که اون سال موفق شد بهتر از تراکتور امتیاز بگیره تیم داوری بود نه سپاهان!
۹
هواداران متوهم تراکتوری!
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
بهترین تیم تاریخشون ۱۰ امتیاز زیره ماعه،حالا ببین اگه مثل پارسال بودن چی میشد خخخخخخخ
۴ ۱
التماس تفکر
دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
داداش من همین تیم شما مگه نبود 4 فصل پیش برا بقا با راه آهن رقابت میکرد. خوب یادمه پرسپولیس بازی داشت بازی رو مساوی کرد پیمان یوسفی تو شبکه سه گفت خب حالا دیگه خیال پرسپولیس قطعی راحت شد که سقوط نمیکنه :))

کری خوبه بخونین ولی سعی کنید بعضی حقیقت هارو هم ببینید :))
۱
موراتا
شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
کیا بودن میگفتن پرسپولیس از جدول جدا شده چون بقیه از همیشه ضعیف ترن
۵
کج بنشین، ولی حرف حق بگو
دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵، ۰۳:۰۹
واقعا یک بارم شده بیائین مرد و مردانه قهرمان شین؛ نه با زد و بندهای پشت پرده؛ که ابر و باد و مه و خورشید و فلک درکارند تا یه تیم بعد از 10 سال کاپ جعلی بیاره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر