فهرست
احتمال روز؛ بلبلی از قفس استقلال می‌پرد؟
احتمال روز؛ بلبلی از قفس استقلال می‌پرد؟

احتمال روز؛ بلبلی از قفس استقلال می‌پرد؟

آی اسپورت - ابتدای هفته جاری نشست رسیدگی به پرونده انتقال محمد بلبلی، بازیکن سابق باشگاه سپیدرود با حضور نمایندگان این باشگاه و باشگاه‌های استقلال‌تهران و فولاد‌خوزستان برگزار شد. جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال با بیان این خبر گفت: «در این جلسه کلیه موارد و توضیحات لازم از جانب نمایندگان سه باشگاه شنیده شد. همچنین لازم است با توجه به حضور خود بازیکن در اردوی برون‌مرزی منتظر بازگشت ایشان باشیم تا جهت ارائه توضیحات به کمیته مراجعه کند. بر این اساس طی چند روز آینده، بلبلی در جلسه کمیته حاضر می‌شود و به پرونده رسیدگی خواهیم کرد تا به‌زودی براساس مستندات موجود رأی لازم را صادر کنیم.»

او در همین زمینه گفت: «روند بررسی و تعیین آخرین وضعیت پرونده‌های فوق در کمیته تعیین وضعیت به‌صورت محرمانه طی می‌شود و از اظهارنظر در این خصوص معذور هستیم. با این حال طی روزهای آینده و احتمالا تا پایان هفته جاری، پرونده بلبلی به سرانجام رسیده و رای این بازیکن صادر خواهد شد.» نکته قابل توجه اینکه با توجه به تخطی بازیکن جدید استقلال از قوانین، شاید در این بین مشکل اصلی متوجه تیم مطرح پایتخت شده و چه‌بسا اگر استقلالی‌ها نیز در این قضیه مقصر باشند، هم باشگاه و هم بازیکن از سوی کمیته انضباطی با جرایم سختی تنبیه می‌شوند.»

  ۲  
آی اسپورت
2019-07-22 09:15:00
نظر دهید

۲ نظر
ناصر
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۲
بازیکن برگه فسخ داشته پس قرارداد داخلی امضا شده و هنوز قرارداد رسمی امضا نشده که بالفرض که مشکلی باشه؛ و اگه مشکلی باشه فولاد هم باید محروم شه چون دقیقا قراردادی مشابه استقلال بسته با بلبلی
.
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۵
کار دست فدراسیون فوتبال باشه که کیسه رو به جای تنبیه تشویق هم میکنن. میرن بازیکن میدزدن و سال بعد که ترانسفر میشن میگن بازیکن پرورش دادیم!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر