فهرست
شایعه روز؛ ذوبی‌ها کمکاری کردند؟
شایعه روز؛ ذوبی‌ها کمکاری کردند؟

شایعه روز؛ ذوبی‌ها کمکاری کردند؟

آی اسپورت – تبدیل پیروزی یک بر صفر به باخت 4-1 در نیمه دوم، باعث انتقادات زیادی از تیم ذوب‌آهن و کادر فنی این تیم شده است. ذوب‌آهن در عرض 7 دقیقه 3 گل از تراکتورسازی خورد و شکست سنگینی را تجربه کرد. این نتیجه اما واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است و تعدادی از کانال‌ها و پیج‌های هواداری ذوب‌آهن، از کمکاری بازیکنان این تیم خبر داده‌اند. ذوب‌آهن امروز گل‌های بدی از میزبان خود دریافت کرد و همین باعث شد تا به تعدادی از بازیکنان این تیم اتهام کمکاری زده شود. هنوز مشخص نیست دقیقا کدام بازیکنان در معرض این اتهام قرار دارند اما در روزهای آینده احتمالا زوایای بیشتری از این ماجرا روشن خواهد شد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-11-09 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ساسان
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
اتفاقات بازیهای سوراختور رو باید کمیته اخلاق زیر ذره بین ببره.. کسی که 600-700 میلیون میده به ورزشگاه تا تماشاچی هاش رایگان بیان ورزشگاه مگه براش کاری داره 200-300 میلیون هم خرج دفاع حریف بکنه؟
۴
کامنت
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
بله اگه به جای تقوی یه پرسپولیسی مربی تراکتور بود دلیل برد دانش مربی بود اما حالا کم کاری ذوبی هاست
۵
در جواب ساسان
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۴۱
خدا شفات بده چه ربطی به کمیته اخلاق داره
این 600 میلیون رو از کجا اوردی !!
به ازای هر بلیت 2 هزار تومان مربوط به ورزشگاه میشه که توی بازی های قبلی از هوادارا گرفته میشود حالا اگر ریاضی بلد باشه میتونی حساب کنی که اگر 80 هزار هوادار رو فرض کنیم چقدر میشه !!! 160 میلیون نه 600 میلیون مابقی هزینه بلیت دیگه به خود باشگاه تعلق میگیره !
این رایگان شدن بلیت چیز غیر عادی نیست در سال های گذشته بوده ضمنا توی خیلی از بازی تیم های دیگه هم وجود داشته
تازشم ذوب اهن توی این فصل چه شاهکاری کرده که باختش عجیب باشه !!یا مساوی کرده یا باخته !! اگرم قرار به خرید مدافع بود زنوزی توی جام حذفی این کار رو میکرد که به سه چهار بازی بتونه یه جام بیاره اون به صرفه نبود خخخخخخ
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر