فهرست
دفاع پسر محمدخانی از ناصر: او را راحت بگذارید
دفاع پسر محمدخانی از ناصر: او را راحت بگذارید

دفاع پسر محمدخانی از ناصر: او را راحت بگذارید

آی اسپورت – زندگی شخصی ناصرمحمدخانی باعث شده که او تبدیل به چهره مورد علاقه شبکه های اجتماعی شود و برخی کاربران با زبان طنز درباره علاقه او به ازدواج و زندگی مشترک بنویسند. موضوعی که باعث ناراحتی پسر بازیکن سابق پرسپولیس شده. خبرآنلاین مصاحبه ای از علی محمدخانی منتشر کرده. او در واکنش به صحبتهایی که درباره پدرش مطرح می شود گفته:" خیلی اذیت می شویم. حتی خود مردم هم نمی دانند ما چقدر اذیت می شویم. کامنت هایی که می دهند و پیام هایی که برایمان می آید. شاید ناصر محمدخانی آدم سرشناسی باشد ولی نباید زندگی او را این قدر زیر ذره بین ببرند. بالاخره باید زندگی خصوصی داشته باشد. دلیل نمی شود یک یا دوبار اشتباه کند دیگر زندگی شخصی نداشته باشد. ما هم باید بسازیم." او در پاسخ به این سئوال که به نظر می رسد پدرش نماد خشونت علیه زنان شده توضیح جالبی داده:" کسی که ناصر محمدخانی را بشناسد می داند چطور آدمی است. مردم خیلی به ما لطف دارند که این حرف ها را می زنند و می خواهند پشت ما باشند ولی بیشتر از اینکه پشت ما باشند دارند ما را خراب می کنند. این همه حرف های بد و زشتی که پشت ما می گویند. ولی در مجموع اگر بخواهم بگویم ناصر کار اشتباهی کرده شاید همه اشتباه کنند. در یکی از این مسیج هایی که من خواندم، نوشته بود ناصر بسه! چقدر ااین کارها را می کنی؟ ولی من می خواهم بدانم خود آن فرد در طول زندگی اش به هیچ خانمی نگاه بد نکرده؟ ناصر که کار شرعی می کند ولی طرفی که می آید نظر می دهد تا حالا خودش هیچ خلاف یا گناهی نکرده؟"

 

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-12-24 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
راستین
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۴
باشه آقا راحت باشه اصلا بیاد منم بگیره
**
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۱
بابات شش قبضه ارزونی‌خودت اقا‌پسر.موندم ای اسپورت بیکاره راجع به امثال محمد خانی که باید اگاتا کریستی بیاد در موردش بنویسه مطلب میذاره.در مورد عمر خربین‌مطلب بذارید تا حال کنیم.خخخخ
علی ف
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳
پسر خوب شما بهتره بجای این حرفا یک صحبتی با پدر داشته باشی تا انقدر حاشیه برا خودش ایجاد نکنه ؟ بابا مگه میشه حاصل 3 تا ازدواج یک قتل یک اعدام و یک گروگانگیری باشه ؟ پدر گرامی شما کلا تو ژانر جناایی زندگی میکنن ما چکار کنیم آخه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر