فهرست
نه زکی‌پور نه خسرو نمی‌رسند؛ استقلال 4 غایب دارد
نه زکی‌پور نه خسرو نمی‌رسند؛ استقلال 4 غایب دارد

نه زکی‌پور نه خسرو نمی‌رسند؛ استقلال 4 غایب دارد

آی‌اسپورت- میلاد زکی‌پور، دفاع چپ استقلال بازی هفته گذشته این تیم برابر تراکتورسازی را به دلیل مصدومیت از دست داد. علیرضا منصوریان که در دو بازی گذشته از زکی‌پور استفاده کرده بود این بار مجبور شد از یعقوب کریمی جای او استفاده کند. بازیکنی که البته عملکرد به نسبت خوبی داشت و جای زکی‌پور را پر کرد. غیبت زکی‌پور این هفته هم ادامه خواهد داشت و استقلال در بازی برابر سایپا و به احتمال زیاد بازی بعد از آن برابر پدیده غایب خواهد بود و یعقوب کریمی شانس بازی دوباره خواهد داشت.

البته منصوریان آرمین سهرابیان را هم در این پست دارد اما بعید به نظر می‌رسد او فعلا برنامه‌ای برای استفاده از او داشته باشد.

در کنار زکی‌پور، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری هم هنوز نتوانسته‌اند خود را به بازی‌ها برسانند و هر دو در بازی چهارم هم غایب خواهند بود. البته اسماعیلی به تمرینات برگشته و هنوز آماده نشده است اما باقری هنوز در تمرینات هم حضور جدی‌ای نداشته است.

خسرو حیدری که پیش‌تر گفته می‌شود بعد از دو بازی غیبت می‌تواند برابر سایپا بازی کند هم غایب چهارم استقلال در بازی هفته چهارم خواهد بود. تا امروز تصور می‌شد حیدری در بازی با سایپا به بازی برخواهد گشت اما خبرهای امروز نشان می‌دهد که او این هفته هم غایب خواهد بود. منصوریان در هفته‌های گذشته جز در هفته اول به دلیل تعدد بازیکنان‌اش توانسته جای خالی مصدومان را پر کند اما طولانی شدن این غیبت‌ها ممکن است در هفته‌های آینده نتایج بدی برای او به دنبال داشته باشد.

۲    
آی اسپورت
2017-08-14 17:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر