فهرست
نمایش درخشان شیری در اهواز؛ دو موقعیت گل
نمایش درخشان شیری در اهواز؛ دو موقعیت گل

نمایش درخشان شیری در اهواز؛ دو موقعیت گل

آی اسپورت - مهدی شیری که در بازی مقابل پیکان یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و در مقابل شاهین بوشهر هم به میدان رفت، به شکلی عجیب مقابل ماشین‌سازی نیمکت‌نشین شد که این اتفاق با واکنش رسانه‌ها و پیشکسوتان پرسپولیس همراه بود. با این وجود شیری در بازی دشوار مقابل فولاد در اهواز به ترکیب اصلی برگشت و در کنار سیدجلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود.

در شرایطی که پرسپولیس به‌لحاظ کار تیمی بخصوص در فاز حمله کارآیی لازم را نداشت اما شیری از پس وظایف خود به‌خوبی برآمد. شیری هم در دفاع بی‌نقص و مطمئن بازی کرد هم در حمله یکی از عناصر مهم تیمش بود. شیری در زمان باز شدن تیم و تغییر گارد از دفاع به حمله فوق‌العاده بود و در ضدحملات با سرعت بالایش در صحنه حاضر شده و حتی موقعیت گل هم پیدا کرد.

در معدود موقعیت‌های پرسپولیس برای گلزنی شیری به‌عنوان مدافع راست دو موقعیت گل داشت. یک‌بار در ضدحمله سریع اواخر نیمه اول او با سرعت بالایش توپ را از ترابی گرفت و با پاسی دقیق امیری را در موقعیت گلزنی قرار داد که امیری از پس گردان برنیامد. در ریباند این توپ شیری می‌توانست با ضربه سر دروازه حریف را از دوقدمی دروازه باز کند اما نتوانست ضربه سر را بزند. در نیمه دوم هم شوت محکم شیری با دفع گردان همراه شد و او یکی از معدود موقعیت‌های تیمش را ساخت. حالا باید دید با این نمایش ویژه باز هم کالدرون می‌تواند شیری را نیمکت‌نشین کند؟

۲    
آی اسپورت
2019-11-08 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر