فهرست
قصه تعویض‌های برانکو؛ همون همیشگی!
قصه تعویض‌های برانکو؛ همون همیشگی!

قصه تعویض‌های برانکو؛ همون همیشگی!

آی اسپورت - نه تنها ارنج اولیه پرسپولیس برانکو قابل پیش بینی ترین ترکیب تیم های فوتبال در سراسر جهان است، تعویض های این مربی را هم به راحتی می توان حدس زد. او یکسری عادت دارد که تحت هیچ شرایطی آنها را کنار نمی گذارد. سروش رفیعی از وقتی به پرسپولیس آمده فقط در یک بازی تعویض نشده، درست مثل علیپور که در همه مسابقات اواسط نیمه دوم به میدان می آید. سامان نریمان جهان شش بازی متوالی است که بعد از دقیقه 90 وارد زمین می شود. رامین رضاییان هم مثل همیشه اواخر بازی تعویض شد. برانکو در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان گفته بود که تعویض رامین همیشگی نیست اما به نظر می رسد این آیتم هم جزو منوی ابدی پروفسور به شمار می آید.

 

روزنامه گل

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-02-23 11:00:00
نظر دهید

۷ نظر
مهدی
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
یاد مایلی کهن در سال 95 بخیر دقیقه 70 منصوریان هر سری میومد داخل میدان. خداداد هر چه قدر خوب بود باید جاش و به مدیروستا میداد. پاشازاده و محمد خانی که اصلا حق حضور تو میدونو نداشتن.سعداوی هم تعویض همیشگی مایلی بود. حالا برانکو شده عین اون روزا. جالبه اخرش هم خودشو با کیروش مقایسه میکنه. به نظر من برانکو نسخه بروز شده مایلی کهنه.
رضا
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
شما که انقد خوب پیش بینی میکنید ، به یکی از مربی های لیگ راهنمایی بدین تا بتونه متوقفش کنه :)
۷ ۳
واقع بين
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
منصوريان !!! تازه ويسي هم ريده بود بهش كه داور به دادتون رسيد !!!!
۶
SS
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
متوقف شده،به تاريخ رجوع كن،سه تا
۶
رضا
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۰۰
منظورم متوقف کردن با شیوه های فوتبالیه، نه نود دقیقه ضد فوتبال و وقت کشی و تمارض و رفتن روی اعصاب داور :)
۸
بابک
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
مهدی دقیقا باهات موافقم. برانکو واقعا منو هم یاد اونروزا میندازه. جالبه الان مایلی کهن پشت برانکو دراومده. چه شخصیتی داره کیروش، که همه دشمنا رو دوست هم میکنه دقت کردین همه اونایی که چشم دیدن هم و ندارن تو یک جبهه قرار دارن. برانکو - قلعه نویی - مایلی کهن - درخشان- حاج رضایی - پنجعلی - علی کریمی - جلالی -و ............ خدا رحمت کنه قدیمیا رو که میگفتن تو اول بگو با کیان زیستی من ان گه بگویم که تو کیستی.
میثم
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۴۵
وقتی چند تا بازیکن تیم نیم فصل جدا شدن و جایگزین خیلی مناسبی هم براشون نیومده که برانکو نمیتونه از نیمکت تیم حریف بازیکن بفرسته داخل زمین. اول فکر کنید بعد مقاله بنویسید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر