فهرست
طعنه تن‌کاته به سیدجلال؛ او سوپرمن است؟
طعنه تن‌کاته به سیدجلال؛ او سوپرمن است؟

طعنه تن‌کاته به سیدجلال؛ او سوپرمن است؟

آی اسپورت – امروز کنفرانس خبری هنک تن‌کاته سرمربی الجزیره امارات هم برگزار شد. او در این نشست مدعی شد که تیمش را برای برد به مصاف پرسپولیس خواهد فرستاد. وقتی یکی از خبرنگاران درباره بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب پرسپولیس بعد از یک جلسه محرومیت پرسید او چنین پاسخ داد: «شما درباره سوپرمن حرف می‌زنید؟ من برای او و همه بازیکنان پرسپولیس احترام زیادی را قائل هستم. وقتی گفتم سوپرمن برداشت بدی نشود. در یک تیم همه برای موفقیت تلاش می‌کنند. ما از بازیکن و تیمی نمی‌ترسیم و کارمان را انجام می‌دهیم. خوب نیست از یک نفر نام ببرم. پرسپولیس به خوبی مدیریت می‌شود. بازیکنان با هم هماهنگ هستند. بهتر است که از یک بازیکن نام نبریم. شماره 88، 10 و 2 هم خوب هستند. در تیم ملی‌تان هم جهانبخش و قوچان‌نژاد خیلی خوب هستند.» احتمالا منظور تن‌کاته این بود که پرسپولیس با سیدجلال و بدون سیدجلال تفاوت چندانی ندارد و الجزیره با حضور او هم می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد. البته شاید فردا شب و پس از پایان بازی نظر تن‌کاته درباره سیدجلال حسینی تغییر کند.  

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-05-13 14:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
majid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۰۹
سوپرمن فقط جی جی بیرو!
۷
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۷
خطاب به کاپیتان سید جلال حسینی
مشهور است که بازیکنان بزرگ رو نباید عصبانی کرد ، چون انگیزشون صد برابر میشه و اون وقت جوری در برابر شما بازی می کنن که از رفتارتون پشیمون بشید . کاپیتان ، امروز سرمربی الجزیره به تو نیش زد و دیروز پیشکسوت نامرد و لمپن خودی . سکوت تو امیدوار کننده است . این یعنی پاسخ این دهان های گشاد را تو زمین خواهی داد . فردا منتظر هستیم که عصبانی شوی و همان صخره ای شوی که باید . امید که گل هم بزنی
۸ ۱
**
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
حرف سرمربی الجزیره اوج حرفه گری هست.خبرنگاران ما کاملا اماتور هستند.اخه این چه سوالیه که پرسیدن.غرضم از ادامه کامنت اصلا زیر سوال بردن توانایی سید جلال نیست ولی این جور مطرح کردن نام‌سید جلال هر که فکر کنه میگه قراره مارادونا یا مسی برگرده؟اخه قراره پرسپولیس گل بزنه قرار نیست که اونا گل بزنن که ما ذوق کردیم سید جلال برگشته.با کمال احترام بر ای سید جلال باید گفت ایشون به تنهایی توانایی پوشش ضعف ساختار دفاعی پرسپولیس رو نداره.چون ساختار دفاعی پرسپولیس دچار اشکالات فاحش هست.مثلا کامیابی نیا فکر کرده مهفهوم هافبک دفاعی یعنی خودتو بزنی به بازیکن حریف.وقتی پرسپولیس گل میخورد ایشون تو نیمه زمین داشت خودشو میزد به بازیکن الجزیره.بازی فوتبال را با فوتبال امریکایی اشتباه گرفته.شجاع خلیل زاده هم که دربارش حرف نزنیم بهتره.ماهینی هم چنان لایی از بازیکن الجزیره خورد که تا اخر بازی روحیه اش صفر شده بود.تیم های عربی اگه مساوی بخوان با ضد فوتبال هم که شده مساوی رو میگیرن.برانکو این روزها هوش و حواسش تو تیم پرسپولیس نیست.شاید فیلش یاد هندوستان کرده.
۳
..
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۶
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر