فهرست
اصلا کی‌روش بد، دستاورد شما چیست استاد؟
اصلا کی‌روش بد، دستاورد شما چیست استاد؟

اصلا کی‌روش بد، دستاورد شما چیست استاد؟

آی اسپورت - «این روز‌ها تعدادی از هواداران کی‌روش از این شرایط سوءاستفاده کرده و می‌گویند اگر او بود این نتیجه را کسب نمی‌کردیم. کی‌روش ۸ سال در ایران بود، اما چه دستاوردی برای ما داشت ما به لبنان نباخته بودیم که با کی‌روش به لبنان هم باختیم. در مقابل عراق هم با کی‌روش برنده نبودیم پس نمی‌توانیم کی‌روش را با ویلموتس مقایسه کنیم.» اینها افاضات استاد پرویز مظلومی است. سرمربی اسبق استقلال که دو سه سالی است حتی از لیگ یک هم پیشنهادی برای مربیگری ندارد ولی وقتی صحبت می‌کند، انگار با یک مربی پرافتخار که چندین قهرمانی را برای تیم‌هایش به دست آورده طرف هستیم!

البته که قرار نبود کی‌روش تا آخر عمرش در ایران بماند، تضمینی هم نبود که اگر او بود به عراق نمی‌باختیم، چون با همین کی‌روش هم نتوانستیم عراق را شکست دهیم اما آخر این چه جور اظهارنظری است؟‌ یعنی از حضور هشت ساله کی‌روش، فقط باخت به لبنان در ذهن شما مانده استاد؟ یادتان رفته که بعد از آن باخت به لبنان، ب۳ ار دیگر با همین لبنان بازی کردیم و هرگز کمتر از ۴ گل به این تیم نزدیم؟‌ آن باخت به لبنان یادتان مانده اما فراموش کرده‌اید که با همین کی‌روش دوبار متوالی به جام جهانی رفتیم؟‌ مساوی با پرتغال پرستاره در جام جهانی را هم فراموش کرده‌اید؟ آن هم در حالی که اگر طارمی آن توپ را گل می‌کرد می‌توانستیم در جام جهانی به عنوان صدرنشین گروه راهی مرحله بعد شویم؟‌ تحسین فوتبال ایران توسط رسانه‌های جهان در جام جهانی را هم از یاد برده‌اید یا خودتان را به آن راه زده‌اید؟ آخر این چه منطقی است؟‌ خوب است ما هم ۴ برد پرحرف و حدیث شما مقابل پرسپولیس را فراموش کنیم و آن باخت تحقیرآمیز ۳-۲ مقابل تیم ده نفره مصطفی دنیزلی را در بوق و کرنا کنیم؟‌ مثلا بگوییم دستاورد شما برای استقلال چه بوده؟‌ یا بگوییم این تیم هرگز مقابل پرسپولیس ۱۰ نفره کامبک نخورده بود که به لطف شما خورد! ما هم قبول داریم که کی‌روش مثل همه مربیان ضعف‌ها و اشتباهاتی داشت اما این که به خاطر باخت به لبنان، کلا او را زیر سوال ببریم و مدعی شویم فوتبال ما با او هیچ دستاوردی نداشت هم عین بی‌انصافی است.

۵۴ ۸  
آی اسپورت
2019-11-21 02:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
....
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۱:۴۹
زیاد نباید به حرفای این گیس گلابی توجه کرد ! این بابا هم چیز میز زیاد مصرف می کنه !!!
۹ ۱
بابک66
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۴۷
من پیشنهاد میدم سه بازی دوستانه با مراکش و اسپانیا و پرتغال بذارید تا معلوم شه تیم ویلموتس چقدر هجومی و زیبا بازی میکنه و حریفارو به زانو در میاره. تنها در این صورته که مردم و رسانه ها به عیار واقعی ویلموتس پی خواهند برد. خخخخخ
۹
سیامک
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۳:۲۲
دیدار دوستانه قبل جام ملتهای آسیا2015 ، ایران 1 - عراق 0 ، زننده ی گل سردار آزمون سرمربی کارلوس کیروش ،این هزار بار
صابر
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۴:۳۳
کیروش که قطعا بد ولی.
وشما کاملا یکطرفه به شرایط کیروش و ویلموتس نگاه میکنید .بقولی کیروش فن هستی.
با این مطلب دارید به ویلموتس ظلم میکنید.
مگه همین کیروش نبوده در ابتدایی حضورش در فوتبال ایران مقابل ازبکستان در تهران و لبنان باخت؟ مگه با گل اتفاقی و اشتباه مدافع کره صعود نکردیم. (شانس)
همین اتفاق هم برای برانکو در تیم ملی افتاد و اگر قطر نمیبردیم حذف زود هنگام از مقدماتی جام جهانی 2006 داشتیم.
اینجا فقط ویلموتس که چند ماهی نمیشه اومده فوتبال ایران و بازی های دوستانی کمی داشته. مشکل داره. کیروش و برانکو برای فن هاشون فرشته اند.
۴
صابر
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۴:۴۷
پاسخ شما به اقای مظلومی خیییلی بچه گانه است. خب به ویلموتس زمان بده جناب کیروش فن.
طرف با افتخار میگه چند بار مقابل لبنان بردیم. افرین. اونوقت اقای ویلموتس چند بار مقابل عراق و بحرین بازی کرد 200 بار. و همشو باخته هههه
میگی پرتغال رو استادت کیروش متوقف کرده در حالی که از بردن عراقی در 8 مربیگری ایران عاجزه هههخ خسته نباشی.
تو اسیا هم 3 گل از ژاپن خوردی اونم بعد 8 سال سابقه سرمربیگری ایران.
به تساوی مقابل پرتغال و جام افتخار میکنی ولی در اسیا عاجزی.
دستاورد ویلموتس چی بوده . فرصت بش بده و عین یه بچه متعصب کیروش فن ننویس.
ظاهرا در دیکشنری شما چیزی به اسم زمان و فرصت وجود نداره.
۴
سعید
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۳۲
جناب نویسنده خواننده رو چی فرض کردی؟ دوبار رفتیم جام جهانی که مخصوصا تو دومین بار با قرعه بسیار آسانی روبرو شدیم. فقط کره افت کرده حریف ما بود! تو جام جهانی هم با اون بازی های شرم اور جلوی مراکش اسپانیا و پرتغال که سوژه برنامه های تحلیلی جام از جمله برنامه گری لینکر شده بودیم! واقعا بس کنید؟ میدونم دلتون برای اون دلارهای مفت دلالی تنگ شده، شرایط زندگی هم سخت شده ولی خجالت بکشید! حداقل کمی!!
۳
فرهاد مجیدی
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۰۹
۴ برد پر حرف حدیث مقابل پرسپولیس ؟!!!! داداش حرفت رو واضح بزن چرا کی روش و تیم ملی رو بهانه می کنی ؟
۶
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۲۹
یک هفته قبل از جام ملتهای استرالیا در شهر پرت اگر اشتباه نکنم عراق رو در دیداری دوستانه با تمام یارانش 1:0 با گل سردار آزمون یا قوچان نژاد شکست دادیم.. در اون بازی یونس محمود یک پنالتی هم چیپ زد که از بالای دروازه حقیقی به اوت رفت .. چیپی که در 1/4 نهایی جبرانش کرد و دوباره چیپ زد و بعدش هم خنده تمسخر ۀمیزی نثار تیم ملی کرد.. پس کی روش عراق رو هم برده. در ضمن همون لبنان 1:0 در تهران با 5 گل تحقیر شد ..جواد نکونام فکر کنم هت تریک کرد.. پس کی روش لبنان رو هم برده .. ملت بی لیاقت حقتون باختهای پی در پی به ضعیف ترینهای عرب های منطقه.س .. وگرنه قویترین تیم جهان عرب (مراکش) در مقابل یوزهای کی روش کبیر زانو زد.. مراکشی که امروز تیم ملی ایران رو با 7-8 گل شکست خواهد داد
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر