فهرست
«ببخشید، اشتباه شد» فحش نیست!
«ببخشید، اشتباه شد» فحش نیست!

«ببخشید، اشتباه شد» فحش نیست!

آی اسپورت - اشتباه داوری در فوتبال اجتناب‌ناپذیر است، اما توجیه‌های خنده‌دار بعد از اشتباهات و چیدمان‌های اشتباه را کجای دل‌مان بگذاریم. وقتی کمیته داوران و دپارتمان داوری با وجود آگاهی از اختلاف فغانی و قلعه‌نویی و حساسیت موجود میان طرفین، فغانی را برای قضاوت بازی حساس پدیده و سپاهان به مشهد می‌فرستد و وقتی رفعتی به جای عذرخواهی از هواداران استقلال بابت گل سالم این تیم، توجیه‌های عجیب و غریب می‌آورد، نتیجه همین می‌شود که هواداران استقلال و سپاهان به همه چیز شک کنند و بگویند رقابت‌ها و داوری‌ها مهندسی شده است تا پرسپولیس قهرمان شود. یعنی آقایان خودشان با کار‌های اشتباه، صدای همه را درمی‌آورند و همه را دچار شک و تردید می‌کنند وگرنه اشتباه داوری اصلاً چیز جدیدی نیست.

اشتباه داوری برای همه تیم‌ها وجود دارد و همه کم یا زیاد از این اشتباهات سود و زیان دیده‌اند، اما آنچه لج فوتبال‌دوستان را درمی‌آورد، توجیه‌های عجیب و غریب برای سرپوش گذاشتن روی این اشتباهات است. یعنی همه کار می‌کنیم تا یک بار نگوییم؛ «ببخشید، اشتباه شد». باور کنید «ببخشید، اشتباه شد» فحش نیست و اهانت محسوب نمی‌شود و گناه کبیره هم به حساب نمی‌آید. نمی‌دانیم چرا بعضی‌ها تا این حد با بیان این جمله ساده مشکل دارند و برای نگفتنش حاضرند هزار حرف رنگارنگ و عجیب و غریب بگویند و بیشتر حرص مردم را دربیاورند.

 

خبر ورزشی 

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-05-13 08:59:00
نظر دهید

۴ نظر
محسن
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۲۷
به عنوان یه پرسپولیسی میگم. کاری به حساسیت طرفین نداریم. فغانی داوری در کلاس جهانی ولی مشهدی است. داوری مشهدی را نباید برای یه تیم مشهدی گذاشت. اگه یه داور دیگه قضاوت می کرد شاید پدیده به دور از جو موجود بازی را می برد.
سامان
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۰۶
ثانیه 30 بازی ماشین سازی - كیسه پاك بود اینكه كیسه 90 دقیقه جلو ماشین باید 10 نفره بازی میكرد و نكرد پاك بود بقیه اش ناپاكه وقتی اكبریان تو دربی توی اون شلوغی 18 قدم پنالتی واسه كیسه میگیره پاكه ولی الان ناپاكه و از عراقچی دستور گرفته و........ جماعت خنده دار حسرت به دل حقیر
محسن آبی
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۹:۳۷
دقیقا اشتباهی که برای استقلال افتاد با یه حرف ساده و شاید قبول اشتباه تمام میشد....اما اینقد حرفهای عجیب میزنن که بیشتر حرصت میگیره.. یکی میگه توی هوا اوت بود....یکی میگه به داور بابت روز خوبش تبریک میگم...خب واقعا یه بار هیچی نگین والا بهتره
6
دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۰۸
حیف که هوچی گری بلد نیستیم و مدیران مون تو خواب هستن وگرنه پرسپولیس هم از داوری بازی ماشین سازی ضرر دید. داور نه فن کمر رو بودیمیر رو دید و نه دفع ضربه سر این بازیکن با دست توسط بازیکن ماشین سازی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر