فهرست
کی‌روش طراحی می‌کند: شکاف بین پرسپولیس و برانکو
کی‌روش طراحی می‌کند: شکاف بین پرسپولیس و برانکو

کی‌روش طراحی می‌کند: شکاف بین پرسپولیس و برانکو

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش منتظر نشسته و همه‌ی واکنش‌ها را پیگیری می‌کند تا یادداشت دیگری را هر لحظه روی صفحه فیسبوک خود بنویسد. کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک انگار یک سرگرمی جدید پیدا کرده‌اند. پس از آنکه طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره یادداشت تند کی‌روش و خائن خطاب کردن برانکو ایوانکوویچ، پاسخی آرام و کدخدامنشانه داد، کی‌روش انگار برای تلطیف روابط با هوادارن پرسپولیس یادداشت دیگری نوشت.

طاهری در پاسخ به این سوال که آیا درباره یادداشت تند کی‌روش علیه برانکو نظری دارد، گفت: «من نه این بیانیه را خوانده‌ام و نه چیزی شنیده ام. اجازه بدهید اول آن را ببینم. بنده فقط می گویم که باشگاه پرسپولیس و تیم ملی محبوب دل هواداران هستند. مربیان سرشناس می توانند به فوتبال ما کمک کنند و تمام ارکان فدراسیون فوتبال و تیم ملی برای ما قابل احترام هستند. آقای کی‌روش هم مربی محترم تیم ملی هستند اما به عقیده من بردن مسایل فنی روی آنتن کار درستی نیست. مسوولان باید مکان خاصی را در نظر بگیرند تا مسایل فنی آنجا مطرح شود. روی آنتن باید اتفاقات خوشحال کننده و امیدبخش را مطرح کرد تا مردم و هواداران نگران نشوند. بنده با آقای تاج چندین جلسه داشتم و خود ایشان هم مصر هستند که بحث های فنی در جایگاه دیگری غیر از آنتن مطرح شود.» منظور طاهری از «رفتن روی آنتن» مطرح شدن بحث‌ها در رسانه‌هاست، او تلاش می‌کند که طبق خواسته مهدی تاج از جدل‌های رسانه‌ای پرهیز کند.

کی‌روش اما چندباره تندترین یادداشتش را علیه برانکو نوشت و او را خائن خطاب کرد. البته کی‌روش بعد از حرفهای طاهری، یادداشت دیگری نوشت و در آن تلاش تازه‌ای را شروع کرد، تلاش برای ایجاد یک شکاف. آخرین یادداشت کی‌روش را بخوانیم:

«مایلم که تشکر صادقانه خود را برای کلمات احترام آمیز و آرامش بخش مدیر پرسپولیس که امروز دریافت کردم، به اطلاع برسانم. هم چنین مایلم بگویم که کاملا با این موضوع که مسائل فنی بین تیم ملی و مربیان باشگاه‌ها باید به صورت کاملا خصوصی بررسی شود، موافقم. این باعث شرمساری است که سرمربی پرسپولیس با نظر مدیر اشتراک ندارند و به تیم ملی و سرمربی تیم ملی همانطور که اخیرا دیدیم حمله کردند و من را مجبور به دفاع از تیم ملی.

بعد از شش سال حضورم در ایران، من هیچ گاه درباره‌ی کار مربی باشگاهی اظهارنظر نکرده‌ام. همچنین مایلم که یادآوری کنم حرفه‌ای گری من و تعهد من نسبت به تیم ملی باعث می‌شود که تمام تلاشم برای تیم ملی و توافق با تمام باشگاه‌ها باشد. به خاطر همین است که بعد از پایان این جریانات این باعث غرور است که کلمات احترام آمیز و تسلی بخش مدیر پرسپولیس را شنیدم. متشکرم آقای مدیر و اجازه بدهید از این فرصت استفاده کنم و برای شما و باشگاه شما آرزومند موفقیت باشم. / کارلوس کی‌روش»

کی‌روش در این یادداشت نیز کوشش کرده که شکافی بین مدیریت باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ ایجاد کند، آنجا که می‌نویسد «این باعث شرمساری است که سرمربی پرسپولیس با نظر مدیر اشتراک ندارند.» کی‌روش با جمله‌های محترمانه درباره طاهری، سعی دارد حساب برانکو و پرسپولیس را از هم جدا کند. در این میان فدراسیون فوتبال تماشاگر جدل‌های سرمربی تیم ملی با برانکو ایوانکوویچ است. 

۱۶ ۳۱  
آی اسپورت
2017-01-19 12:37:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۳۱ نظر
Sina
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
لعنت بر كيروش و كيروشى پور خيانتكار
تيمور
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
تو يه خائني كه عليه سرمربي تيم ملي ات اينطور وقيحانه حرف ميزني
علی
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
تیمور جان تو یه احمقی که بنا به یک عنوان (حالا چه تو فوتبال باشه، چه دولت یا نهادهای دیگه) از نقد رفتار صاحب عنوان عاجزی!
حماقت های مشابه وضع مملکت ما رو به اینجا کشونده
Sina
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۵
خائن تويي كه سرتو كردي تو برف و چشاتو رو واقعيت بستى عزيز، رگ خواب تو و جماعت إحساسي امثال تو اومده دست كيروش و شماها هم كه ... ، چرا فدراسيون هاي فوتبال افريقاى جنوبى و پرتغال و حتى اين امارات به ساز اين مردك نرقصيدن و سريع بركنارش كردن اونوقت ما ... ، تو جام جهانى بزرگترين افتخارمون اين بود با اختلاف به ارژانتين نباختيم،تو جام ملتها توسط عراق جنگ زده حذف شديم حالا يه چيزي هم به اين اقا بدهكاريم. مگه ما قبلا جام جهاني نرفتيم؟ مگه بهترين بازيارو انجام نداديم؟ كم تيم اول اسيا بوديم؟! مگه ١٦م رنكينگ فيفا نبوديم؟!؟
Hamidreza
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
زمان سرمربيگرى على دايى تو تيم ملى ايشون برا بازى با عربستان بازيكنارو هشت روز روزتر ميخواست كه تو برنامه نود كه فيلمش هم موجود هس عادلِ ناعادل ميگه چه كاريه چرا بايد يه باشگاه بازيكنشو كه بهش نياز داره بده تيم ملى و اين حرفا. حالا ببنيد در مورد كيروش چى ميگه كاملاً حق رو به مردك موزامبيكى ميده. قضاوت با شما دوستان عاقل و روشنفكر نه يكى مثل اين تيمور
تیمور همان برزو است
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۴۵
نکته رو گرفتین :)))
الف
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
آقا سینا
الان یعنی شماها سرتون تو برف نیست.
یعنی برانکو که در ایران سابقه ی بیشتری داره رگ خواب شماها رو بدست نیاورده

بازگشت تیم ملی ایران به دوران نکبت و ناز کردن و بی بندو باری و ولنگ وباز بودن ؛ بصیرت شماهاست.
۱
کیسه کشا
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۲
اتفاقا بیانیه های کیروش باعث میشه هواداران و پیشکسوتان حمایت سنگینی از برانکو کنند و روز به روز محبوبیت برانکو بیشتر بشه
smn
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
کنجکاوم بدونم نویسنده مطلب چند سال سن داره! باشگاه پرسپولیس،هوادارهای پرسپولیس و همه آدم های منصف و منطقی فوتبال حق رو به برانکو میدن.مورد اختلاف رو برای فیفا و احتمالا فدراسیون های دنیا که تیم ملی دارن هم مطرح کنین باز هم حق رو به برانکو میدن و حتما تعجب میکنن که به پنجمین مربی ملی گران دنیا اینهمه پول میدیم که دیوونه بازی دربیاره و تو فیسبوک بیانیه بده!!
سعید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
ببخشید اما کی روش بیجا کرده. کی روش بیخود کرده. خودمون حقشو می گذاریم کف دستش
مصطفی
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
کیروش فقط داره خودشو سبک میکنه.
اسمان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
اقای کیروش.درسته برای فوتبال ما زحمت کشیدی ولی درست نیست که هر لحظه هرچه که لایق خودت هست نصیب دیگران بکنی.این کارهای تو نشان از بی عرضگی مسولین فوتبال ماست والا کدوم مربی درسایرکشورها جرات این حرفارو داره .وضمنامسولین فوتبال نترسن ماهرطورشده چه باکیروش وچه بدون او به جام جهانی خواهیم رفت.
محسن
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۱۶
کیروش هرگز نمیتونه اختلافی بین ارکان باشگاه ایجاد کنه. موفقیت امروز پرسپولیس حاصل حمایت هواداران و هماهنگی بین مدیریت، سرمربی و هواداران است. برانکو بعد دو سه شکست ابتدای فصل گذشته با حمایت قاطعانه هوادران روبرو شد جوری که دست هیئت مدیره برای تغییر کادر فنی بسته شد. الان هم جوری حمایت می کنند که کیروش هم در دهنش را ببنده و اگه نبنده مجبور میشیم خودمون ببندیمش. حتی خود طاهری هم با حمایت هواداران ماندگار شد پس طاهری میدونه نباید خلاف جهت حرکت کنه. ضمن اینکه اگه کیروش خویشتن دار باشه و کنار بیاد بیشترین حمایت و انرژی مثبت هم برای خودش خریده و ما به بهترین نحو از تیم ملی حمایت می کنیم جوری که مثل بازی با قطر حریفان گل به خودی بزنند. اگر هم بخواد ادامه بده باید جمع کنه بره
بهروز
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۲۰
بخوابونم دهنش؟
باصداي پنجعلي معمولي بخونين :))
خاله کیروش Queiroz Aunt
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
کیروش خیلی کثیفی
Mahdi
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۲۹
اگر یك چیزی در مورد پرسپولیسو هواداراش وجودداشته باشه و بااطمینان درموردش حرف میزنم اینه كه تا وقتی اسم پرسپولیس هست بین ما هوادارا و برانكو فاصله نمیفته.
من از وقتی كه بازیای پرسپولیسو یادمه و میدیدم یادم نمیاد مربی ای به محبوبیت برانكو بوده باشه تو پرسپولیس حتی قطبی و دایی هم مخالف داشتن اما برانكو از حمایت صددرصدی هوادارای پرسپولیس برخورداره
شش مقدس
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
در تایید حرف مهدی عزیز بگم که ما هواداران پرسپولیس اول دوست داریم که این مجادله با رعایت دو طرف (بخصوص کیروش) تمام بشه و هم تیم ملی و هم پرسپولیس در آرامش به بازی های حساس خودشون برسند. ولی اگه کیروش بخواد به این وضع ادامه بده با توجه به اینکه برانکو بارها با سعه صدر کوتاه اومده و جوابش رو نداده ما هم جلوی کیروش و دار و دسته اش محکم می ایستیم تا ببینیم کی ضرر میکنه!
میلاد
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
#برانکو تنها نیست
سامان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
کیریوش بیانیه چی ...
علی
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
کیروش مدام به این و اون حمله میکنه و مرتبا مسئولان شکست های احتمالی آینده رو معرفی میکنه.... باید گفت که بدون شک کسی که داره بیشترین خیانت رو میکنه و مسئولیت اول و اخر شکستهای احتمالی آینده به گردن خودشه فقط خود "آقای کیروش" هست. کیروش خیلی دیگه وقیح شده باید هرچه زودتر جلوش گرفته بشه
امید
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
واقعیت اینه که کیروش خیلی حسوده و نمیتونه موفقیت برانکو را ببینه. پارسال هم در کنار داوری ها و دیر بسته شدن تیم و . . . دخالت کیروش و کمک به منصوریان برای شکست پرسپولیس و عدم قعرمانی پرسپولیس هم انکارناپذیر است. ضمن اینکه در جام حذفی هم با اعلام اینکه اگر طارمی، رضائیان و کامیابی نیا و عالیشاه می خواهند به تیم ملی دعوت شوند باید بازی آخر را بازی نکنند باعث شد مهدی طارمی در بازی با ملوان عمداً خودش را سه کارته کنه و رضائیان هم خودش را به مریضی بزنه و با تیم به اصفهان نرود. در واقع عوامل بیرونی و غیرفوتبالی باعث عدم موفقیت پرسپولیس شدند و برانکو بعد از یک و نیم فصل حضور در ایران بخوبی این عوامل را شناخته که یکیش کیروش هست. الان هم برانکو و هم هواداران کاملاً حواسشون جمع هست و کیروش از اینکه نمیتونه حاکم مطلق فوتبال ایران باشه سوخته و با هر برد پرسپولیس بیشتر میسوزه. انشاأالله بازی بعدی را پرگل تر ببریم تا کیروش بیشتر بسوزه
بابک
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
لنگ اسپرت عزيز، کروش شکاف بين پرسپوليس و برانکو ايجاد ميکنه، يا اون پرفسور
شما دو بار سعی کرد بين پرسپوليسيها و تيم ملی شکاف ايجاد کنه تا کروش
کله پا بشه و ايشون به هدف اصليش از بازگشت به ايران برسه؟ باختن پرسپوليس
به قشقايی مثل باختن ايران به پاکستانه، ولی کروش از اون باخت چيزی گفت حتی
در جواب برانکو که با بی انصافی تمام تساوی با سوريه در باتلاق مالزی رو پيش کشيد؟
تعصب کور کيلويی چند؟ من فقط منتظرم وقتی برانکو پرسپوليسو ول کرد رفت تيم ملی
قيافه های اين بچه های باشگاه پرست رو ببينم. نتيجهٔ تمام اين حرفها رفتن برانکو به
تيم ملی و بازگشت امثال درخشان و استيلی به پرسپوليسه. حالا هی زور بزنين عليه کروش
شعار بدين.
۳
اردوان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
برانکو خائنه،زنده باد کی روش
۳
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۵
امیدوارم کسی توان درک این موضوع ساده رو داشته باشه که می توان هم کیروش رو دوست داشت و هم برانکو را . و هر دوی این افراد نه معصومند نه خائن بالفطره . میشه از هر دو انتقاد کرد چون هم ما و هم آنها انسانند و ممکن الخطا و در عین حال هر دو را دوست داشت و خواهان حضور هر دو در مناصبشون بود . مغزهای کوچکی مثل آرش با ذهنی درمانده و مفلوک ، فقط به فکر بهانه گیری و تیکه انداختن به سبک نونهالان گروه الف هستند و چون شعور خودشان از یک بچه مهدکودکی کمتر است ، دنبال تمسخر دیگران هستند...
۲
حرف حساب
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
این تحلیل شما اگه هم دست باشه نشانه حماقت کیروشه یا مصداق این ضرب المثله: "الغريق يتشبث بکل حشيش. غريق، به هر شاخه ي خشکيده اي چنگ مي زند" چون کیروش حساب هواداران بیشمار پرسپولیس رو نکرده که محکم پشت مربی محبوبشان ایستادند و مدیران باشگاه هم جرات ندارند بر خلاف نظر این هواداران کاری کنند!
٦٤
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
مي بينم كه لشكر سايبريه اسدي و قندلي به اينجا حمله كرده
۱
٦٤
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
مي بينم كه لشكر سايبريه اسدي و قندلي به اينجا حمله كرده
۱
عباس
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۳
در مجادله بین پرسپولیس و تیم ملی قطعا این تیم ملی هست که بازنده هست. ما طرفدار های پرسپولیس اهمیت پرسپولیس برای بینهایت از تیم ملی مهمتره
۱
موراتا
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۰۳
تحلیل خوبی بود ولی یک درصد هم کیروش تو این زمینه امکان موفقیت نداره
وحید
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۰۹
این کثافته موزامبیکی فقط داره فرافکنی میکنه چون میدونه رفتن به جام جهانی سخت شده چین و قطر مربیهای خوبی اوردن این مرتیکه هم میخواد برانکوی محبوب رو از الان مقصر کنه.ولی کور خونده ایشالا تو اولین بازی ملی تو آزادی از خجالتش درمیایم.خواهشا حمایت کورکورانه از این آشغال موزامبیکی نکنید آمار دوران مربیگریشو با دوران برانکو مقایسه کنید بعد قضاوت کنید.زمان برانکو لژیونرهای ما کدوم تیمهای اروپایی بودن؟ الان یه لژیونر درجه یک نداریم.فقط بلده بازیکن دورگه پیدا کنه بیاره.با یه دفاع اتوبوسی فقط بلده گل نخوره.این کثافت موزامبیکی باید اخراج بشه.ولی متاسفانه تاج خیلی کوچیکتر از این حرفاست که بتونه حتی بهش تذکر بده.
۱ ۱
الف
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۴۳
عجب ادبیاتی!!
عجب فر هنگی !
عجب نزاکتی!
یعنی همه جا باید معلوم باشه که ایرانی هستیم ؟؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر