فهرست
خطیر: حرف‌های آقای مدیربرنامه غیرمسئولانه است
خطیر: حرف‌های آقای مدیربرنامه غیرمسئولانه است

خطیر: حرف‌های آقای مدیربرنامه غیرمسئولانه است

آی اسپورت - ادعای مدیربرنامه‌های آیاندا پاتوسی درباره این که او خواهان جدایی از استقلال شده با واکنش مدیان این باشگاه روبرو شد. مدیربرنامه‌های پاتوسی البته انتقاداتی هم به وینفرد شفر و عدم قاطعیت او کرده که علی خطیر پاسخ این حرف‌ها را هم داده است. صحبت‌های مدیر اجرایی استقلال را دراین باره در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال بخوانید:

این حرف‌ها غیرمسئولانه است

در خصوص مصاحبه مدیربرنامه آیاندا پاتوسی در ارتباط با اتفاقات بازی دربی لازم است تا به استحضار برسانم که اظهارات ایشان غیرمرتبط و غیرمسئولانه بوده و صحبت‌هایی که مطرح کرده، دور از واقعیت و خارج از حیطه اختیارات یک مدیربرنامه طبق مقررات موجود می‌باشد. مطابق مقررات فعالیت مدیران برنامه فیفا و فدراسیون فوتبال ایران، حیطه اختیارات مدیر برنامه “Intermediary“ در حد نمایندگی و ارایه خدمات به بازیکن جهت انعقاد قراردادها باشگاه مربوطه می‌باشد و نه بیشتر. بنابراین تمامی صحبت‌های ایشان مبنی بر خروج بازیکن از کشور به واسطه توهین نژادپرستانه کذب محض و خارج از چارچوب اختیارات ایشان می‌باشد و در جهت ضربه زدن به منافع باشگاه استقلال تلقی خواهد شد.

توهین نژادپرستانه‌ای رخ نداد

بنده ضمن نکوهش و محکوم کردن تمامی اتفاقات روی داده در بین دونیمه و پایان بازی دربی در رختکن و هتل، لازم است به استحضار تمامی هواداران عزیز باشگاه استقلال برسانم که پس از اظهارات ایشان باشگاه استقلال با توجه به حساسیت موضوع مطرح شده، به بررسی کامل موضوع پرداخته و اعلام می دارد که هیچگونه توهین و یا عمل نژادپرستانه از طرف بازیکنان اتفاق نیفتاده است.

وظایف مدیربرنامه مشخص است

همانطور که قبلا عرض کردم وظایف مدیربرنامه مشخص است و مسائل فنی تیم ارتباطی به ایشان ندارد. ایشان حق ندارد درباره مسائل تیم با رسانه‌ها صحبت کند و اگر مشکلی پیش آمده بود و یا به بواسطه بازیکن مطلبی را مطلع شده است باید با باشگاه مطرح نماید. بنابراین ضمن احترام به ایشان خواهشمندم تا تنها در حیطه وظائف قانونی خود صحبت و فعالیت نماید و از هرگونه مصاحبه غیرمرتبط در حوزه فعالیت بازیکن و روابط بازیکن با باشگاه جدا خودداری نماید. مطمئنا در صورت تکرار ماجرا باشگاه استقلال این حق را برای خود قائل خواهد شد تا از طریق مجاری قانونی و مطابق قوانین و مقررات داخلی و بین‌المللی فیفا اقدام نماید. ما و همه ارکان باشگاه بنا به دستور و تاکید مدیرعامل محترم از هرگونه حاشیه دوری کنیم و فقط در راستای موفقیت تیم تلاش کنیم.

 

  ۱  
آی اسپورت
2019-04-01 15:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۴۷
علاوه بر یکیسه جماعت دروغگو هم هستن.نمونه ی کاملش همین الاغ کتک خور هست.تو گم شو دنبال دیه ی دماغت باش و مواظب باش کتک نخوری اخر سر هم یه پنجاه هزاری گیرت میاد مثل رحمتی پنگوعن که گیرش اومد خخخخ نمونه ی کامل ادمهای کثیف میتونن همه ی کیسه کشها باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر