فهرست
اسلحه‌های وارداتی آماده شلیک؛ روز تسویه‌حساب
اسلحه‌های وارداتی آماده شلیک؛ روز تسویه‌حساب

اسلحه‌های وارداتی آماده شلیک؛ روز تسویه‌حساب

آی اسپورت - 3+4 بازیکن خارجی در ترکیب استقلال و پرسپولیس هستند که می‌توانند وارد سیاهه دربی شوند. از این جمع، جایی برای بوژیدار و همام نیست و رسن هم سابقه حضور در دربی را دارد ولی بودمیر و پاتوسی و ایسما برای اولین بار چنین جوی را تجربه می‌کنند. فراتر از همه این نفرات، منشاست. بازیکنی که شفر درباره‌اش گفت شانس استقلال این بود که در دربی رفت، دیر به زمین آمد و برانکو، بیشتر با نیش و کنایه به آمار گلزنی‌اش اشاره کرد.

بشار رسن

هافبک عراقی هنوز برای پرسپولیس در بازی‌های رسمی گل نزده و گل در دربی، می‌تواند سورپرایز فوق العاده‌ای باشد. رسن در اولین دربی‌اش، بهترین بازیکن زمین بود ولی در کارنامه‌اش صفر پاس گل برابر استقلال دیده می‌شود.

ماریو بودیمیر

یک گل یا یک پاس گل و یا حتی نمایشی درخشان در دربی؛ می‌تواند تطهیرکننده بودمیر و برانکو از انواع و اقسام شایعاتی باشد که پیرامون‌شان وجود دارد. مهاجم کروات را خیلی‌ها فاقد کیفیت لازم برای حضور در پرسپولیس می‌دانند ولی او می‌تواند مثل زاید یک شبه در همین دربی، از ذیل به صدر برسد.

آیاندا پاتوسی

شروعی فوق العاده برای استقلال داشت و در 3 بازی پیاپی گل زد و سریال پاس‌های گلش به لیگ قهرمانان هم کشیده شد. پاتوسی در دربی می‌تواند همان اندک هواداران استقلال که هنوز درباره‌اش تردید دارند را راضی کند که بالاتر از تیام و خیلی‌های دیگر، بهترین خارجی آبی‌هاست.

ایسما

کمتر از 30 ثانیه زمان لازم داشت تا اولین گلش را برای استقلال بزند. ایسما در دربی بهترین فرصت را دارد تا ثابت کند خریدی است در حد و اندازه‌های پاتوسی و تیام. سرعت بالای او و حرکاتش روی خط طولی نیاز به یک تاثیرگذاری و نقطه اوج دارد. دربی می‌تواند چنین سرنوشتی را برایش رقم بزند.

گادوین منشا

خارجی ویژه دربی؛ منشا بی تردید برای انتقام گرفتن از برانکو وارد زمین می‌شود و همین انگیزه است که او را جلوتر از همه، تبدیل به اصلی‌ترین مهاجم ترکیب شفر می کند. برانکو به منشا در لیگ کم بازی داد و البته منشای لیگ هم شباهتی به ماشین گلزنی لیگ قهرمانان نداشت. عملکرد منشا در دربی، سنگ محک ترازوی مقایسه برانکو و شفر است.

نود

۳    
آی اسپورت
2019-03-28 15:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر