فهرست
انتقال ستاره PSG به بنفیکا قطعی شد؟
انتقال ستاره PSG به بنفیکا قطعی شد؟

انتقال ستاره PSG به بنفیکا قطعی شد؟

آی اسپورت - اخیراً مشخص شد که بهترین گلزن تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن یعنی ادینسون کاوانی پس از پشت سر گذاشتن هشت فصل فوق العاده در این تیم، بالاخره پارک دو پرنس را ترک خواهد کرد و به باشگاه دیگری ملحق می‌شود. کاوانی در نقل و انتقالات زمستانی نیز تا آستانه جدایی از پاری سن ژرمن پیشرفت و حتی در مقطعی گفته شد که این بازیکن 33 ساله تنها یک قدم با پیوستن به اتلتیکو مادرید و تیم دیگو سیمئونه فاصله دارد اما عدم رضایت باشگاه فرانسوی باعث شد که این انتقال منتفی شود تا کاوانی برای چند ماه دیگر در پاریس ماندگار شود.

طی هفته‌های گذشته نیز صحبت‌های زیادی در رابطه با آینده این مهاجم اروگوئه ای مطرح شده است. در این بین گفته شد که هنوز هم اتلتیکومادرید مهم ترین مشتری این بازیکن محسوب می شود اما در کنار باشگاه اسپانیایی از تیم های اینتر و چلسی نیز به‌عنوان دیگر مشتریان این بازیکن یاد شد.

اخیرا اما گفته شد که برادر کاوانی در کشور پرتغال دیده شده و در حال مذاکره با باشگاه بنفیکا است. در ابتدا به نظر می‌رسید که این موضوع فقط در حد شایعه است چرا که پرداخت دستمزد این ستاره اروگوئه‌ای برای بنفیکا کمی غیر ممکن به نظر می‌رسید اما حالا ESPN مدعی شده که به احتمال فراوان کاوانی راهی بنفیکا خواهد شد و تنها یک قدم با این انتقال فاصله دارد. همچنین برخی از رسانه‌های پرتغالی نیز گزارش داده اند که این انتقال بعد از فینال جام حذفی این کشور رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت. هم چنین به نظر می‌رسد که مدت زمان قرارداد سه ساله خواهد بود.

     
آی اسپورت
2020-07-29 19:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر