فهرست
خوش‌بینی کی‌روش؛ کریم در المپیاکوس پیشرفت می‌کند
خوش‌بینی کی‌روش؛ کریم در المپیاکوس پیشرفت می‌کند

خوش‌بینی کی‌روش؛ کریم در المپیاکوس پیشرفت می‌کند

آی اسپورت - کریم انصاری‌فرد در جابه جایی زمستانی با جدایی از پانیونیوس راهی المپیاکوس یونان شد تا زیر نظر پائولو بنتو، سرمربی سابق پرتغال فوتبالش را ادامه‌ دهد.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که رابطه خوبی با پائولو بنتو دارد درباره این انتقال گفت: «کریم انصاری فرد باید از فرصت‌هایی که در اختیارش قرار داده می‌شود به بهترین شکل استفاده کند. کریم فوتبالیست بزرگی است. او حرکات خیلی خوبی در زمین مسابقه انجام می‌دهد. کریم از تکنیک خوبی برخوردار است و قدرت و بازی‌خوانی بالایی دارد و از نظر من اینها مهم‌ترین نقاط قوت او محسوب می‌شوند. انصاری فرد می‌تواند به عنوان مهاجم نوک به کار گرفته شود. او همین طور  این قابلیت را دارد که به عنوان مهاجم کناری مورد استفاده قرار گیرد. رقابت در لیگ یونان خیلی سخت است. لیگ فیزیکی و درگیرانه‌ای در این کشور وجود دارد که تاکنون انصاری فرد توانسته خودش را به عنوان یک بازیکن بزرگ نشان دهد و من معتقدم که انتقال او به تیم صدرنشین یونان یعنی المپیاکوس به او کمک خواهد کرد تا فوتبال بهتری داشته باشد.»

پائولو بنتو نیز عنوان کرده که انصاری‌فرد به مرور در تیمش مورد استفاده قرار خواهد گرفت. رقابت در خط حمله این تیم یونانی بسیار شدید است و برای انصاری فرد زمان خواهد برد تا بتواند به شرایط تیم جدید خود آشنا شود. در روزهای گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر انتقال قرضی این بازیکن از المپیاکوس شنیده شد که این گمانه زنی‌ها صحت ندارد و مهاجم ایرانی در این تیم باقی خواهد ماند.

     
آی اسپورت
2017-01-22 11:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر