فهرست
مشاجره برانکو با بیرانوند؛ خبرنگاران را بیرون کردند
مشاجره برانکو با بیرانوند؛ خبرنگاران را بیرون کردند

مشاجره برانکو با بیرانوند؛ خبرنگاران را بیرون کردند

آی اسپورت – تمرین امروز پرسپولیس با اتفاقات عجیبی همراه بود. در جریان بازی درون تیمی برانکو ایوانکوویچ به بیرانوند بابت خروج‌هایش تذکر داد که در یک لحظه این دروازه‌بان از کوره در رفته و با صدای بلند به مترجم برانکو گفت: «در آن صحنه مقصر شجاع خلیل‌زاده بود، نه من.» در ادامه صدای برانکو بالاتر رفت و بیرانوند هم برای دقایقی زمین را ترک کرده و دوباره برگشت. دروازه‌بان پرسپولیس در دو بازی اخیر پرسپولیس هم با شجاع خلیل‌زاده و احمد نوراللهی مشاجره لفظی داشت.

در اواسط تمرین هم یکی از خبرنگاران که کمتر در محل تمرین سرخپوشان حضور پیدا می‌کند، اقدام به فیلمبرداری از مراحل آماده‌سازی شاگردان برانکو کرد که به یکباره مارکو متوجه این قضیه شد. بعد از لحظاتی برانکو دستور داد هیچ خبرنگار و هواداری در محل تمرین نباشد و از اطرافیان تیم گلایه کرد که چرا دو روز مانده به بازی در ورزشگاه را به روی خبرنگاران و تماشاگران باز گذاشته‌اند.

 

 

۹ ۳  
آی اسپورت
2018-12-02 11:23:00
نظر دهید

۳ نظر
بابک66
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
میخاد بره داره بهونه جور میکنه
امید از تفت
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
دوباره حاشیه سازی یه عده معلوم الحال. مشاجره!!؟ کدوم مشاجره!!؟ برانکو به بیرو تذکر داده، بیرو هم از خودش دفاع کرده گفته مقصر من نیستم. اسم این مشاجره نیست. خجالت بکشید. نمی تونید پرسپولیس را به حاشیه ببرید.
ساشا باتیستوتا
يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۰
وای چه خبره مهمی حالا کیروش وکیروشی پور بیانیه در دفاع از بیرانوند صادر میکنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر