فهرست
اخطار به منصوریان: دایی را ببر تا بمانی
اخطار به منصوریان: دایی را ببر تا بمانی

اخطار به منصوریان: دایی را ببر تا بمانی

آی اسپورت - علیرضا منصوریان كه در تیم ملی امید و پاس همدان روزهای بدی را سپری كرده بود در نفت خوب نتیجه گرفت و حتی چند بار پرسپولیس و استقلال را شكست داد تا به آرزوی دیرینه‌اش یعنی نیمكت استقلال برسد اما اوضاع در این تیم پرطرفدار آنگونه پیش نرفت كه منصوریان می‌خواست. او لیگ را بد شروع كرد و فعلاً 8 امتیاز از پرسپولیس صدرنشین عقب است. بدترین شكست فصل منصوریان مقابل مربی سابقش امیر قلعه‌نویی بود. او بعد از این شكست، هیأت‌مدیره را مقابل خود دید و علناً علیه آنها جبهه گرفت. البته بعد از پیروزی مقابل پدیده جو استقلال تا حدی تلطیف شد اما بدون شك بازی با شاگردان علی دایی اهمیتی فوق‌العاده برای منصوریان دارد و تا حد بسیاری تكلیف او را مشخص می‌كند.

اگر منصوریان مچ علی دایی را بخواباند كه طبعاً اوضاع بر وفق مراد او خواهد بود و با روحیه‌ای بالا تیمش را برای بازی هفته پانزدهم لیگ مقابل سپاهان آماده می‌كند. این‌طوری مخالفان او در هیأت‌ مدیره هم حداقل به طور موقت عقب‌نشینی می‌كنند اما اگر استقلال به نفت ببازد جام حذفی را از دست می‌دهد و پایه‌های نیمكت منصوریان به شدت لرزان خواهد شد. حتی در آن صورت شاید سید رضا افتخاری هم نتواند مثل یكی، دو هفته اخیر پشت منصوریان بایستند. او كه چندی قبل بازی تیمش را با بارسلونا مقایسه كرده بود به نوعی جلوی هیأت‌مدیره ایستاد تا مسعود معینی (یكی از اعضای هیأت‌مدیره) بگوید با وجود افتخاری، استقلال نیازی به هیأت‌مدیره ندارد!

حالا اگر منصوریان كه تیمش تقریباً لیگ را از دست داده، در جام حذفی هم نتیجه  نگیرد مسلماً نه تنها افتخاری نمی‌تواند از او حمایت كند بلكه شاید خود منصوریان به نوعی مجبور به استعفا شود چون در آن صورت هواداران استقلال هم دیگر حمایتی از او نخواهند كرد. برای استقلال و منصوریان پیروزی در بازی حساس سه‌شنبه از نان شب هم واجب‌تر است و در آن سو دایی هم خیلی مقابل استقلال انگیزه دارد و اصلاً نمی‌خواهد فرصت قهرمانی احتمالی در جام حذفی را از دست بدهد اما واقعیت آن است كه باختن برای منصوریان به مراتب تبعات سخت‌تری نسبت به باختن دایی دارد.

 

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 11:50:00
نظر دهید

۱ نظر
ناصر
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۴
منصوریان تو تیم امید عالی نتیجه گرفت و تیمش عالی بازی میکرد مشکل مدیریتی بود که دو کارته بودن کامیابی نیا گزارش نشده بود ... اینکه الان استقلال خوب بازی نمیکنه رو دستمایه ای برای دست بردن تو تاریخ و بی انصافی نکنید
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر