فهرست
دلیل اعتراض شفر؛ فقط ریکاوری می‌کنند
دلیل اعتراض شفر؛ فقط ریکاوری می‌کنند

دلیل اعتراض شفر؛ فقط ریکاوری می‌کنند

آی اسپورت – اعضای تیم استقلال که عصر روز چهارشنبه از ابوظبی به تهران برگشتند تا دیدار مهم دوم دور رفت در لیگ قهرمانان آسیا تنها ۱۳ روز فرصت برنامه‌ریزی دارند! این تیم باید شنبه هفتم اردیبهشت در مشهد مقابل تیم پدیده این شهر به میدان برود. مسابقه‌ای حیاتی برای پدیده شهر خودرو که نتیجه اش می‌تواند در گرفتن سهمیه آسیایی این تیم در فصل بعد لیگ قهرمانان تأثیر مهمی داشته باشد. از طرفی استقلال که عزمش برای رسیدن به صدر جدول را جزم کرده قطعاً می‌خواهد با تمام قدرت به میدان برود.

پس از این دیدار شاگردان شفر باید در تاریخ ۱۱ اردیبهشت در تهران مقابل استقلال خوزستان به زمین بروند. مسابقه‌ای که به نظر آسان می‌آید ولی به هر حال نتیجه اش برای حفظ روند صعودی استقلال برای رسیدن به قهرمانی اثرگذار است و بازی را برای این تیم حساس می‌کند.

استقلالی‌ها باید پس از این دو بازی که در فاصله ۴ روز از هم برگزار می‌شوند، ۵ روز بعد در تاریخ ۱۶ اردیبهشت میزبان الدحیل باشند. انجام ۳ مسابقه طی ۱۳ روز دلیل اصلی اعتراض و گلایه شفر به شرایط تیمش است که در مصاحبه بعد از بازی صراحتاً گفت این‌قدر مسابقات به هم نزدیک هستند که او فقط فرصت می‌کند تیمش را ریکاوری کند!

۲    
آی اسپورت
2019-04-26 10:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر