فهرست
سیاست برانکو؛ هم نقد، هم تحسین
سیاست برانکو؛ هم نقد، هم تحسین

سیاست برانکو؛ هم نقد، هم تحسین

آی اسپورت - این روزها که پرسپولیس شاهکار کرده و همه جا حرف از هنر برانکوست، برخی‌ها انتقادات تند ماه‌های گذشته از سرمربی پرسپولیس را یادآوری می‌کنند و آن را مصداق «تغییر رنگ» به شمار می‌آورند. این در حالی است که اتفاقا شرایط استاندارد یعنی همین؛ یعنی وقتی یک نفر اشتباه کرد، بی‌پروا نقد شود و وقتی کار خوبی انجام داد، سخاوتمندانه مورد تشویق قرار بگیرد. هنوز هم مثلا رفتار برانکو با مسلمان قابل انتقاد است؛ نه از این بابت که محسن را از ترکیب خارج کرد، بلکه به‌خاطر اینکه او را در اختیار باشگاه قرار نداد. برانکو مسلمان را روی نیمکت نشاند تا احتمالا دلش خنک شود. همین مسئله باعث شد تماشاگران در هر بازی نام او را صدا بزنند و پرسپولیس گاهی مثل داربی برگشت ضرر کند. مرد کروات آن روز باید نقد می‌شد و امروز باید تحسین شود. آیا جز این است؟

 
۶ ۴  
آی اسپورت
2018-10-11 17:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بهنام
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
آرى جز اين است! چرا بايد بازيكن ناآماده رو كه الانم تو ذوب نيمكت نشينه بازى ميداد؟! مسلمان خوب تمرين نميكرد و نظم تيم رو به هم مى ريخت. اين از بهترين تصميمات برانكو بود كه ستاره هاى دوزارى مثل مسلمان و احمدزاده و رامين رضاييان و ... بريزه بيرون كه الان يه تيم يكدست و جنگنده داشته باشه و تا يكقدمى فينال آسيا هم بره كارى كه پارسال در حضور همه اين مثلا ستاره ها اتفاق نيافتاد.
رضا
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
ادبیات, سطح سواد و گنجایش ذهنی نویسنده وقتی در حد "او را گذاشت روی نیمکت تا دلش خنک شود" باشه انتظاری از صفحات طرفداری نمیشه داشت. فقط جهت روشن شدن ذهن شما اگه بستری برای ذهن براتون وجود داشته باشه عرض کنم زمانی که از نظر یه مربی بازیکنی در سطح فیکس بودن نباشه اون رو روی نیمکت میزاره مخصوصا وقتی برنامه ای برای ساخت تیمش در فصل آینده بدون اون بازیکن در سر داشته باشه. ولی دلیلی نداره اون رو در اختیار باشگاه قرار بده وقتی هر لحظه با هر مصدومیتی امکان داشته به نیمکت نشینانش نیاز داشته باشه. هدف نقد امثال شما هم هیچوقت بابت نیمکت نشینی یا سکو نشینی مسلمان نبود, بلکه تخریب برانکو دستور العملتون بوده. پز منتقد بودن به خودتون نگیرین چون سالهاست رسانه و منتقد تو این کشور در همه زمینه ها یه مشت قلم به مزد شدن. از قادری و شریعتمداری بگیر تا راهبر و امیرپور.
jabi
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
بله جز اینه.نقد هایی که از رو دشمنی و قرض ورزانه و برای تخریب باشه هیچ جوره قابل قبول نیست.همینطور که تشویق های بی پروا هم از روی دشمنیست.این و دیگه خوب یاد گرفتیم که کی دوسته کی دشمن
محسن
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۶
مسلمان رو ننشوند رو نیمکت تا دلش خنک شه
در اختیار باشگاه قرار نداد تا دستش خالی نشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر