فهرست
بیچاره استقلال، بیچاره هوادار
بیچاره استقلال، بیچاره هوادار

بیچاره استقلال، بیچاره هوادار

آی اسپورت - یک روز می گویند بازیکنان اعتصاب کرده‌اند، یک روز می‌گویند بازگشت جپاروف منتفی است، روز دیگر می‌گویند اردوی قطر احتمالا لغو می‌شود و فردایش از اختلاف داخلی بین معاون ورزشی و سرمربی خبر می‌رسد. این‌ها تنها گوشه‌ای از اخبار بد پیرامون باشگاه استقلال در روزها و هفته‌های اخیر است. آبی‌ها که در اواخر نیم‌فصل اول شرایط خوبی پیدا کرده بودند و هواداران‌شان امیدوار بودند با دو خرید خارجی در نیم‌فصل دوم رقابت‌ها برای قهرمانی بجنگند، این روزها وضعیت اسف‌باری دارند و به نظر می‌رسد اتفاقات ابتدای فصل برای‌شان در حال تکرار شدن است.

در حالی که به نظر می‌رسید سرور جپاروف اولین خرید استقلال برای نیم‌فصل دوم رقابت‌ها باشد، این بازیکن ظاهرا با امروز و فردا کردن‌هایش دوباره استقلالی‌ها را سر کار گذاشته است. گفته می‎‌شود او به مدیران باشگاه اعلام کرده تا زمانی که تمام طلبش را نگیرد به تهران سفر نخواهد کرد و مدیران باشگاه هم قصد دارند قسط آخر طلب او را پس از امضای قرارداد پرداخت کنند. از طرف دیگر جذب مهاجم خارجی هم با مشکل مواجه شده و باشگاه با گزینه‌های مختلف در حال مذاکره است. این در حالی است که در روزهای اخیر از یک مهاجم پاراگوئه‌ای نام برده شد که نامه رسمی باشگاه استقلال هم برای او ارسال شده بود؛ مهاجمی که شفر می‌گوید در لیستش نبوده و مشخص نیست چه کسی برایش دعوت‌نامه فرستاده است. به نظر می‌رسد باشگاه استقلال پس از اتفاقات ابتدای فصل و عملکرد ضعیف گزینه‌های شفر دیگر به او اعتماد ندارد. در این بین شواهد و قرائن از اختلافات بین شفر و خطیر خبر می‌دهد؛ موضوعی که از چند هفته قبل شنیده می‌شد و اکنون تقریبا علنی شده است.

با این وجود نه موضوع جپاروف و نه به نتیجه نرسیدن جذب مهاجم خارجی هواداران استقلال را عصبانی نکرده است، بلکه تحریم تمرینات توسط بازیکنان موضوعی است که خشم هواداران استقلال را برانگیخته است. هوادارانی که بدون چشمداشتی از تیمشان حمایت می‌کنند ولی اکنون شاهد تحریم کردن بازیکنان هستند؛ بدون شک حق طبیعی بازیکنان است که پول‌شان را سر موقع و منظم از باشگاه دریافت کنند ولی تحریم کردن تمرینات راه حل مناسبی به نظر نمی‌رسد، آن هم برای بازیکنانی که در سال‌های اخیر نتوانسته‌اند به خوبی پاسخ حمایت‌های هواداران‌شان را بدهند. البته برخی معتقدند بحث اعتصاب از طرف باشگاه مطرح شده تا به وسیله آن بتوانند از اسپانسر دریافتی داشته باشند، اسپانسری که معتقد است بخش از اعظمی از بودجه این فصل باشگاه توسط تیم مدیریتی سابق پیش‌خور شده است ولی اگر این گونه هم باشد، باز هم اعتصاب و تمرین نکردن تنها هواداران را خشمگین‌تر می‌کند. اکنون تمام هواداران استقلا یاد روزهایی می‌افتند که از وضعیت بد باشگاه در زمان مدیریت سابق نالیدند ولی وزارت ورزش که متولی این باشگاه است، وضعیت این تیم را مثبت اعلام کرد. وزارت‌خانه‌ای که در اداره تیم‌‌های محبوب پایتخت به وضوح ناتوان نشان می‌دهد. البته روز گذشته بازیکنان اعلام کردند به تمرینات باز خواهند گشت و البته منتش را هم سر هواداران گذاشتند، بیچاره هوادار!

در پایان باید گفت وضعیت باشگاه استقلال اصلا مساعد نیست و این تیم برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید بهتر از این تقویت شود و با این شرایط نمی‌تواند مقابل حریفان تا بن دندان مسلح قد علم کند.

۱۷ ۷  
آی اسپورت
2019-01-09 14:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
جومونگ
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
بیچاره کیسه که بجای دلار به بازیکناش یورو میده
بیچاره کیسه که در هر نقل و انتقالات بیست تا بیست تا بازیکن میخره
بیچاره کیسه که مثل آب خوردن بازیکن خارجی گرونقیمت میخره و با پرداخت ناچیز 5 میلیارد! قراردادشونو بعد از نیم فصل فسخ میکنه
بیچاره کیسه که گرونترین تیم دولتی ایران را داره
بیچاره کیسه که بازیهاش به دستور وزیر لغو میشه تا از بحران خارج بشه
بیچاره کیسه که هر موقع از اسپانسر پول خواسته دو دستی تقدیمش شده
چقدر بدبخته این کیسه!!!!!
...
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
بازیکنان استقلال بیشترین دریافتی رو داشتن ولی با کوچکترین اتفاق اعتصاب کردن، مدیران شون هم که باهم اختلاف دارن، بریزبپاشی هم که انجام دادن بیش از حد بوده
Asqar
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۳۹
امان از وزیر لنگی غارتگر
۶
HHEE
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
آر داداش، به موش مردگی بزن که این روزا نون تو به موش مردگی زدنه.
taahaaaa90taji
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۱
تا زماني اين دولت هس واقعا كارمون سخته..
چون كلا هر كسي رو انتخاب ميكنن تيم ما رو ب حاشيه ميبره..
اميدوارم زودتر تموم بشه..

در عوض قرمزا راحت كارشونو جلوميبرن

جوري كه حتي روزنامه پيروزي نوشته
وزير گفته خطاب به ريزه اسپوريها...
حتي شده استعفا بدم اما عليپور رو بهتون نميدم...

عمق رو فاجعه رو دريابيد ...
کنت دراکولا
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
انشاا... که وضعتون از این بدتر هم میشه.دقیقا از موقعی که دولت تزریق پول به این دو باشگاه رو مثلا قطع کرد(اخه کیسه هنوزم با گریه و زاری و یادگار یادگار امام میرسه بهش)و قرار شد خودشون خرج خودشون رو در بیارن فلاکت کیسه شروع شد,چون این تیم دخل و خرجش باهم نمیخونه و اسپانسر و وزارت مجبوره که برای خفه کردن صدای بچه ی لوس خودش از درامد ما بدن به اینها و چون مال حروم اخر و عاقبت نداره وضع کیسه همینه در حالی که بیشترین خرج رو دارن نسبت به ما درحالی که بیشترین دریافتی رو نسبت به ما داشتن ولی پول حروم اخر و عاقبت نداره و انشاا... که وضعتون بدتر از این باشه.در هر دو صورت چه اسپانسر مشترک باشه به خاطره پول حروم و چه جدا باشه به خاطره در امد کمتر دیگه دوره ی ترکتازی ما رسیده مگر اینکه دولت مجددا بخاد تیمداری کنه و بازهم سیل پول هست که سمت تیم سوگلی سرازیر شه اما با این وضعیت سرتون همیشه زیر خ ا ی ه های ماست.
taaahaaa90tajii
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
خطاب ب دوستاني ك ميگن ما با گريه و زاري ميخايم پول بگيريم؟؟

داداش بزار چن روز از گريه هاي سيد جلال و بقيه بازيكناتون بگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر