فهرست
سپاهان به دنبال رضایت رحمتی؛ بمب نیم‌فصل؟
سپاهان به دنبال رضایت رحمتی؛ بمب نیم‌فصل؟

سپاهان به دنبال رضایت رحمتی؛ بمب نیم‌فصل؟

آی اسپورت- با پایان نیم فصل لیگ برتر و با وجود اینکه زمان قانونی نقل و انتقالات هنوز شروع نشده است، تیم‌ها مذاکراتشان را برای جلب رضایت بازیکنان از باشگاه‌های مورد نظر آغاز کرده و هر روز اخبار جدیدی در این زمینه منتشر می‌شود. یکی از تیم‌هایی که نیاز به تقویت جدی در نقل و انتقالات زمستانی دارد، سپاهان است که نتایج خوبی تا به اینجا کسب نکرده و به همین دلیل قرار است بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه شوند تا روند نتیجه‌گیری آنها در نیم فصل دوم بهبود پیدا کند. سپاهان در نیم فصل نخست در پست‌های زیادی با ضعف روبرو بوده که شاید بالاترین آن پست دروازه‌بانی باشد. جایی که لی اولیویرا و مهدی صدقیانی نتوانستند به خوبی از عهده مسئولیت خود بر بیایند و کادرفنی به هیچ وجه از عملکردشان رضایت ندارد.

از مدت‌ها پیش از پایان نیم فصل صحبت از علاقه سپاهان به جذب دروازه‌بان در تعطیلات نیم فصل بود که مهدی رحمتی، گلر نیمکت‌نشین استقلال به عنوان اصلی‌ترین گزینه مطرح می‌شد ولی این موضوع بارها از سوی باشگاه و این بازیکن تکذیب شد. با اینحال از اصفهان خبر می‌رسد عملکرد ضعیف گلر سپاهان در بازی با استقلال آخرین فرصت به گلرهای این تیم بود و بعد از پایان بازی تلاش‌ها برای جلب رضایت گلرهای مورد نظر باشگاه شروع شده است.

گزینه اصلی سپاهان در حال حاضر رحمتی است ولی هنوز پاسخ روشنی از این بازیکن برای سپاهانی شدن دریافت نکرده‌اند. در صورتی که مذاکره با او به نتیجه نرسد، مسئولان باشگاه به سراغ سایر گزینه‌ها می‌روند که شنیده‌ می‌شود علیرضا حقیقی و محمدرضا اخباری هم جزو گزینه‌ها هستند.

رحمتی در دو مقطع سابقه حضور در سپاهان را داشته و 2 قهرمانی لیگ با این تیم کسب کرده است و خاطرات خوبی از اصفهان دارد و ممکن است بازگشت به این تیم او را به روزهای اوج بازگرداند.

۷    
آی اسپورت
2017-12-08 18:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر