فهرست
ملوان ۰-۱ سپیدرود؛ صعود خونین مهمان
ملوان ۰-۱ سپیدرود؛ صعود خونین مهمان

ملوان ۰-۱ سپیدرود؛ صعود خونین مهمان

آی اسپورت – ال گیلانوی جنجالی با پیروزی سپیدرود و حذف ملوان به پایان رسید. در این بازی که با پرتاب  سنگ و بطری و وسایل در طول نود دقیقه همراه بود، تیم مهمان با تک گل محمد غلامی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 57 پیروز شد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. پرتاب سنگ و دیگر وسیل از سوی سکوها به داخل زمین، در این بازی چند مصدوم به جا گذاشت. سر علی عزت کرامت شکست و هر دو کمک داور بازی هم با پرتاب سنگ مصدوم شدند و به همین دلیل بازی دقایقی طولانی متوقف بود. در نهایت تیم علی کریمی که به دلیل فضای ناآرام و ناامن ورزشگاه در نیمه اول قصد ترک زمین را هم داشت، پیروز شد و ملوان از جام حذفی کنار رفت.

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-09-14 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۳۶
ازموده را ازمودن خطاست درد این ماجرا فقط محروم کردن تماشاچیا نیست بلکه با یک نظارت سفت و سخت و برخورد قاطع با خاطی به نحوی که برای یک مدت مدیدی از همه امکانات اجتماعی مثل تحصیل و امور بانکی ................ محروم بشه و در رسانه های بومی اون منطقه بصورت رسمی اسم و مشخصاتش اعلام بشه جوری که بعد اون دیگه کسی هوس این کارا رو نکنه چون هزینه زیادی باید براش بده ،مخلص کلام این مسئله فقط با زور حل میشه و بمرور تبدیل به عادت میشه مثل کمربند تو رانندگی یا اصلاحاتی که رضا شاه تو چند دهه پیش انجام داد که تناسبی با دموکراسی نداشت ولی تو ایران جواب دادش .
۸
ملوانی
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۹:۵۵
متاسفانه مسوولان استانی و نمایندگان شهرهای رشت و انزلی که نه از نظر سخت افزاری و نه افرم افزاری کاری در جهت بهبود وضعیت ورزشگاه ها نکردند خودشون به این آتش اختلافات که دلیلش برای همه ناشناخته است می دمند تا از این آتش برای خودشون به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده کنند.
نمایندگانی که هیچ کار مفیدی برای شهرهاشون نکردند و می دونند شعار اصلاح طلبی و اصولگرایی به تنهایی نمی تونه شانسی برای انتخاب مجددشون باشه به پوپولیسم روی آوردند و با طرح یک مساله دروغین و بعد ادعای حل کردنش برای انتخابات پیش رو رای بخرند .
نماینده ای که باید حافظ قانون باشه میگه من شنیدم قراره لیدر فحاش سپیدرود رو که در ورزشگاه به نوامیس یک شهر رکیک ترین فحاشی ها رو کرده و فیلمش در فضای مجازی موجوده رو از ورود به ورزشگاه محروم کنند ولی من رفتم و مشکل این عزیز رو حل کردم تا به ورزشگاه بیاد و باز فحاشی کنه نکته انحرافی ماجرا اینه که اصلا قرار نبوده تو انزلی جلوی این فرد گرفته بشه و کل قضیه دروغ بوده .
توی انزلی نماینده محترمی که خودش رو حامی ورزش و شهر معرفی می کنه بعد از سه سال هنوز نتونسته یا نخواسته ورزشگاه تخریب شده انزلی رو بازسازی کنه و به خاطر بدهی های معوقه ملوان لیگ رو با 6- امتیاز شروع کرده و هر کسی هم به عنوان مالک یا اسپانسر اومده فراری شده .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر