فهرست
خشم برانکو: من احمق نیستم!
خشم برانکو: من احمق نیستم!

خشم برانکو: من احمق نیستم!

آی‌اسپورت- یکی از سوالات جنجال‌برانگیز کنفرانس خبری برانکو درباره حضور آدام همتی روی نیمکت پرسپولیس بود. نوه سعید راد بازیگر سینما. برانکو اما به این سوال واکنشی به شدت تند نشان داد. صحبت‌های کامل برانکوی خشمگین را در پاسخ خبرنگاری که سوال را پرسیده بود می‌خوانید:

این سؤال به خاطر این نیست که پدر بزرگ او هنرپیشه‌ معروفی است؟ پدر و مادر این بازیکن ایرانی هستند اما چرا از احسان حسینی نمی‌پرسید؟ او هم یک نیمکت‌نشین بود. آدام مگر چه کرده و چه مشکلی دارد یا چه مشکلی ندارد؟ او هم حق دارد تا شانس خود را امتحان کند و تلاش کند. این سؤال بدجنسانه است، من که بچه نیستم. شما جای پسرم هستید و فکر می‌کنید من احمقم.

خبرنگار حاضر در کنفرانس سعی کرد تا باعذرخواهی غائله را پایان بدهد اما برانکو که شدیدا عصبانی شده بود ادامه داد: ببخشید ساده‌ترین جواب است. به جز آدام بازیکنان دیگری هم روی نیمکت بودند. احسان پورحسینی روی نیمکت بود. چرا از او نپرسیدید؟ آیا آدام همتی را به عنوان بازیکن قبول دارید؟ بازی احسان حسینی را دیده‌اید؟ چرا از او سوال نمی‌‌کنید یا از بشار رسن.

۱۱ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-17 00:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
حمید
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۶
داور واقعا فاجعه بود این‌همه اشتباه اونم همش به ضرر پرسپولیس حالا اگه یه پنالتی بود باز یه چیزی اما نگرفتن دو پنالتی وعدم اخراج بازیکن حریف و گل هند حریف واقعا شاهکاره
Hamid4ss
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
پرو تر از شما ...وجود نداره
راشفورد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۱
زمین‌کجه داور بده.....

اون زمان عابدینی بود. تمام‌شد
شهید گمنام
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۵
بی وجودتر از شما موجودات حقیر 6تایی وجود نداره...! ببین چقدر عقده داشتن با یه مساوی ریختن و دارن عقده گشایی میکنن... اونم مساوی که عالم و آدم اذعان دارن با اشتباهات داوری رقم خورده...
رضا
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱
شما دمتو تکون برای شیشعلی
حمید
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۵۰
من غلط کردم ....
666666
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۴۵
ای بابا چه ربطی داره داور بد بود ولی در وهله سوم مقصره.مقصر اول برانکوئه ک روحیه مغرور نشدن ب بازیکنان نداد و دوم بازیکنان ک از رو شکم سیری بازی کردن و شل گرفتن.
دست برانکو واقعا درد نکنه واس تیمی ک ساخته ولی باید روانشناسانه روی بازیکنان کار کنه ک مغرور نشن.
۲
یه تساوی گرفتیم
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۴۳
شش تایی ستاره سوم بزنین :))))
۵
ناشناس
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۴۸
مگه خودتون نگفتید که شما حقیر ترین آدمید چون چشم به داور دوختید ؟؟؟؟ پس الان چی شد ؟؟؟؟ در ضمن برای شما یک پنالتی نگرفتند برای ما دوتا نگرفتند درباره ی هند هم یک سوال داشتم واقعا میتونی دستتو در حالت دویدن اونم وقتی عجله داره و این ور و اون ور رو نگاه میکنی کنترل کنی ؟؟؟ نه پس هند غیر عمد بود در ضمن شما به خاطر داور 2 امتیاز ولی ما 5 امتیاز از دست دادیم در ضمن اگه میخاین داور ها بهتر شن باید پشت هم باشیم و گرنه شما برو صد دفعه آروم یکی رو صدا بزن ببین بیدار میشه یا یک بار ولی صد برابر صدا بزن ببین چی میشه
فرهاد
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵
تنها تیمی که در این 3 هفته از داوری ضرر که نکرده بود هیچ سودم کرده بود پرسپولیس بود این بازی فقط یک پنالتی به نفعشان گرفته نشد ببین تا فلک صدایشان می رود تیم های دیگر همگی بخاطر داوری امتیاز از دست دادند و این همه سروصدا نکرده بودند برانکو شده دایی دوم در اعتراض به داوری و گرفتن امتیاز از کمیته داوران . در دلالی هم که ماشا.. بعد بازیکن های اوکراینی حالا نوه جناب راد اومد رو نیمکت بلاخره زندگی خرج دارد. به شما گفته بودم صبر کنید ببینید با اولین اشتباه داوری این پرسپولیسی ها چه جوی درست می کنند اینها همانها بودند که در 3 هفته قبلی می گفتند اشتباهات داوری جزیی از بازی است همانموقع که گل افساید به فولاد زدند و پنالتی تراکتور گرفته نشد
۲
حماقت که شاخ و دم نداره مستربرانکو
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۳
راد که بازیگر نشدحداقل نوه ش شاید بازیکن بشه
احمق اونی است که
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۴۳
پول یارانه ت رو خرج سبد فرهنگی نمی کنه
۴
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
برانکو حق داره عصبانی باشه ، تیم داره به این خوبی بازی میکنه و همه چی ایده آله ولی سوالات همه روی مخه .

واقعا در چند سال اخیر کدام تیم فصل به فصل و بازی به بازی روانتر و بهتر بوده و چرا بقیه این سیر صعودی پرسپولیس را نمی بینند .
این پرسپولیس فوق العاده محترم در این دو سه سال اخیر ، باعث آبروی لیگ و فوتبال کشور شده و انگیزه ، افتخار و متر و قیاس سایر تیمها در این است که از" این تیم پرسپولیس "امتیاز بگیرند.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر