فهرست
گل گهر چطور با جلالی متحول شد؟
گل گهر چطور با جلالی متحول شد؟

گل گهر چطور با جلالی متحول شد؟

آی اسپورت - گل گهر در پایان دور رفت لیگ برتر، شرایط نامساعدی داشت. پس از برکناری بگوویچ، نتایج گل گهر با مجید جلالی هم چندان بهبودی نشان نمی داد اما اعتماد به این مربی باتجربه که چهارصدمین حضور در لیگ برتر به عنوان سرمربی را در مقابل استقلال تجربه کرد، به مرور باعث رشد فنی و بهبود نتایج گل گهر شد.

در اینفوگرافی سایت یازده می توانیم رشد گل گهر در دوران جلالی را ببینیم. تیمی که با بگوویچ متوسط 0.6 امتیاز در هر بازی را گرفته بود، حالا با جلالی به متوسط یک امتیاز از هر مسابقه رسیده است. تیم بگوویچ متوسط 47 درصد مالکیت در هر بازی را داشت و گل گهر با جلالی واکنشی تر شده و به متوسط 36 درصد مالکیت رسیده اما در نقطه مقابل گل گهر در دوران بگوویچ 1.8 شانس گل در هر بازی را ایجاد می کرد و حالا با جلالی به 2.8 شانس گل در هر بازی رسیده است. همین نشان می دهد که الگوی فوتبال دفاع-ضدحمله گل گهر در نیم فصل دوم جواب داده و این تیم را در مسیر مناسبی قرار داده است.

1
1

در شرایطی که پارس جم و شاهین بوشهر هم پس از تغییر کادرفنی خود، نتایج نسبتا خوبی در نیم فصل دوم گرفته اند، گل گهر هم با جلالی پیشرفت کرده و خریدهای زمستانی این تیم از جمله منشا و یونس شاکری هم در بهبود نتایج گل گهر نقش مهمی داشته اند. به نظر می رسد رقابت نزدیک چند تیم پایین جدول برای ماندن در لیگ برتر، تا هفته سی ام ادامه خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2020-03-04 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر