فهرست
حتما خیریتی در کار است!
حتما خیریتی در کار است!

حتما خیریتی در کار است!

آی‌اسپورت- پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی که ده نفره بازی می‌کرد، موفق شد با سه گل الاهلی عربستان را شکست بدهد و به نیمه نهایی آسیا راه یابد.یکی از سه گل را مهدی طارمی به ثمر رساند.اما در استانه دیدار نیمه نهایی مهدی طارمی به دلیلی که بیانش شاید تکرار مکررات باشد، محروم شد و دیگر نمی‌توانست پرسپولیس را همراهی کند.

شب گذشته هم، تیم ملی با سه گل چین را در هم کوبید .یکی از سه گل را طارمی زد ولی با اخطاری که در این دیدار گرفت دیدار نیمه نهایی را از دست داد و یک بار دیگر خودش را از همراهی تیمش در نیمه نهایی محروم کرد. مهدی ستاره خط حمله تیم ملی است و در تمامی حملات تیم نقش پر رنگی دارد، درست مثل همان وظیفه ای که در پرسپولیس  ایفا میکرد.

این موضوع که طارمی کارت گرفت برای هر بازیکنی در هر تورنمنتی ممکن است اتفاق بیفتد، اما، در سرزمینی که مردمان عادت دارند، هر چیزی را از عینک شر مطلق و یا خیر مطلق ببینند، موضوع به این سادگی  به بخشی از جنس لاطائلات در می‌گیرد، به بیهودگی، تخم مرغ اول یا مرغ اول، تبدیل می‌شود به معرکه گیری های اینترنتی و  بهانه می‌دهد که عقده های خود را در بحث های مجازی رو بریزند تا بهانه شود برای فحش دادن به کی‌روش، برانکو و . . . و عقده خالی.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-01-25 15:14:00
نظر دهید

۲ نظر
یاحسین(ع)
جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۴۳
ایشالله جوون مرگ بشه..بی فرهنگ ترین بازیکن ایرانی
۱ ۱
امید
جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۴۳
خودت جوون مرگ بشی بی خانواده لجن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر