فهرست
دو فریم خاص؛ پنالتی‌های استقلال گرفته نشد؟
دو فریم خاص؛ پنالتی‌های استقلال گرفته نشد؟

دو فریم خاص؛ پنالتی‌های استقلال گرفته نشد؟

آی اسپورت - دومین بازی استقلال در جام حذفی این فصل هم، به وقت اضافه رفت و باز هم با برد تمام شد. استقلال در طول نود دقیقه مقابل فجر، بر خلاف وقت اضافه نتوانست در حد انتظار ظاهر شود اما انگار بدشانسی هم بخش ثابتی از تیم استراما شده است. به خصوص که علاوه بر موقعیت‌های از دست رفته استقلالی‌ها دو بار، معتقد به پنالتی بودند و پیام حیدری در هیچکدام از دو صحنه اعلام پنالتی نکرد.

دقیقه 22 مسابقه، فرشید اسماعیلی با فراری سریع به محوطه جریمه فجر سپاسی رسید. قبل از اینکه او توپ را بزند، برخوردی با مدافع فجر سپاسی داشت و سرنگون شد. صحنه‌ای که استقلالی‌ها، حسابی به آن معترض بودند.

1
1

در این صحنه، مشخص است تکل بازیکن فجرسپاسی برخوردی با توپ نداشته و ابتدا باعث سرنگونی اسماعیلی شده است. بعد از برخورد با اسماعیلی، او تازه به توپ می‌رسد.

صحنه دوم که بیشتر جنجالی شد، در وقت‌های اضافی بازی بود. صحنه‌ای که شوت مرتضی تبریزی، به دست مدافع فجر سپاسی خورد.

2
2

در این صحنه هم با وجود کیفیت پایین صحنه‌های آهسته، معلوم است توپ به دست بازیکن فجر برخورد کرده اما اینکه چنین صحنه‌ای می‌تواند پنالتی باشد یا نه را، باید کارشناسان داوری تشخیص دهند. دست مدافع، کاملا مسیر شوت را تغییر می‌دهد ولی زیاد باز نشده است. اعتراض استقلالی‌ها به این صحنه، برای لحظاتی بازی را متوقف کرد اما در نهایت، تاثیری در تصمیم حیدری نداشت.

 نود

۹    
آی اسپورت
2019-10-17 20:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر