فهرست
عراق ۳-۰یمن؛ جنگ صدرنشینی در روز آخر
عراق ۳-۰یمن؛ جنگ صدرنشینی در روز آخر

عراق ۳-۰یمن؛ جنگ صدرنشینی در روز آخر

آی اسپورت – عراق در یک نمایش نه چندان خوب با ۳ گل یمن را مغلوب کرد. با این نتیجه حالا عراق فقط در صورت پیروزی بر ایران می تواند صدرنشین گروه شود.

جام ملت‌های آسیا - امارات ۲۰۱۹؛ گروه D

شنبه: ۹۷/۱۰/۲۲؛ ساعت: ۱۷

استادیوم: الشارجه

داور: فو مین(چین)؛ کمک‌ها: هو ویمینگ و کائو یو؛ داور چهارم: محمد مو آزی(مالزی)/ کمک داوران پشت دروازه: ما نینگ(چین) و لیو کوک مان(هنگ کنگ)

تیم ملی یمن

سعود السوادی، عمار حمصان، مدیر عبدربه، محمد با رویس،احمد علی الحیفی(۴۶- احمد سعید)، حسین الغازی(۳۰- وحید محمد الخیاط)، علاء الصاصی(۸۳- احمد نبیل)، عبدالواسع المطری، احمد السروری و عماد منصور توفیق.

سرمربی: جان کوشیان

تیم ملی عراق

جلال حسن جاسم، علی عدنان کاظم، علاء علی مهاوی، احمد ابراهیم خلف، ربین غریب سولاقا، همام طارق فرج(۵۴- امجد عطوان کاظم)، صفاء هادی عبدالله، بشار رسن بنیان، حسین علی السعیدی(۸۹- محمد داوود)، احمد یاسین غنی و مهند علی کاظم(۷۱- علاء عباس).

سرمربی: سرکو کاتانچ

اخطار: وحید محمد الخیاط(۵۲) از یمن

شرح گل

یمن صفر - عراق ۱ (دقیقه ۱۱: مهند علی): بشار رسن در مقابل محوطه جریمه یمن به مهند علی پاس داد که این مهاجم 18 ساله با پیشتازی از مقابل چهار مدافع حریف و حرکتی تماشایی، با شوت روی پای زیبا دروازه را باز کرد و گل اول عراق را به ثمر رساند.

یمن صفر - عراق ۲ (دقیقه ۱۹: بشار رسن): ستاره پرسپولیس و تیم ملی عراق بعد از آنکه پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد، حسین الغازی را فریب داد و شوت‌زنی کرد که ضربه او پس از برخورد به پای مدیر عبدربه و تیرک عمودی دروازه یمن، تبدیل به گل شد.

لحظات حساس

دقیقه ۱۶: ارسال احمد السروری از روی ضربه آزاد سمت راست زمین و ضربه سر عبدالواسع المطری به شکل خطرناکی از روی تیرک افقی دروازه عراق به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: پاس در عمق علی عدنان را سعود السوادی زودتر از بشار رسن جمع کرد تا عراق به گل سوم نرسد.

دقیقه ۲۹: سعود السوادی توپ ارسالی از روی کرنر را دفع کرد.

دقیقه ۳۳: محمد با رویس اجازه نداد عراقی‌ها به گل سوم برسند و پاس در عرض احمد یاسین را به کرنر زد.

دقیقه ۴۳: بشار رسن با فرار از میانه زمین پاس در عمق خوبی به حسین علی داد که شوت آخر او دقت لازم را نداشت و در دستان سعود السوادی جای گرفت.

دقیقه ۶۴: جلال حسن شوت پشت محوطه مهاجم یمن را دفع کرد.

دقیقه ۶۴: ضد حمله سریع عراقی‌ها نزدیک بود این تیم را به گل سوم برساند، اما پاس در عمق بشار رسن و ضربه چیپ پای چپ مهند علی به تیرک عمودی دروازه یمن اصابت کرد.

دقیقه ۶۹: مهند علی با سرعت و تکنیکی بالای خود به زیبایی از بین عمار حمصان و وحید محمد عبور کرد، اما شوت نهایی او چندان خوب نبود تا توپ از روی دروازه یمن به بیرون برود.

دقیقه ۷۲: شوت راه دور حسین علی به بیرون رفت و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۸۷: ضربه سر علاء عباس روی توپ ارسالی از جناح چپ زمین در دستان سعود السوادی قرار گرفت.

دقیقه ۸۹: شوت احمد یاسین دقت لازم را نداشت و راهی اوت شد.

در حاشیه

* همام طارق و بشار رسن، دو ملی پوش عراقی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برخلاف دیدار اخیرشان برابر ویتنام، در بازی امروز مقابل یمن از ابتدا در ترکیب حضو دارند.

۴    
آی اسپورت
2019-01-12 18:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر