فهرست

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷

كثيف ترين كامبك تاريخ / تاريخی‌ترين كامبك يا كثيف‌ترين ؛ قطعن كثيف‌ترين لقب شايسته تری است براي اين كامبك آبي و اناری‌ها. دو پنالتی بی‌رحمانه عليه پاریسی‌ ها به انضمام يك پنالتی سوخته برای آنها. آقايان فوتبال 120 و شركا كاش براي شعرگویی از فاجعه‌ای كه عنوان معجزه را برايش انتخاب كرديد كمي منطق داشتيد. اين معجزه نبود ، تعفن محض بود. تكمله: بنابه دلايلي قصد توييت نداشتم، اما فاجعه نيوكمپ و جوگيری محمدحسين ميثاقی و آيتم حماسی طور فوتبال 120 و چيزهای ديگر اجازه نداد.
آی اسپورت
2017-03-10 08:37:07
نظر دهید

۴۰ نظر
ناعادل
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۰۸:۵۱
فردوسی پور تو نود هم از این کارا می کنه و رنگی نگاه می کنه به فوتبال. فردوس پوس چون بارسایی هست, کثافتکاری داور رو لاپوشانی کرد
محمد
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۵۷
4تا پنالتی دیگه برای بارسا نگرفتن، دو تا هند تو نیمه اول بازی، یه خطا روی نیمار تو نیمه اول و یه خطا روی سوارز تو نیمه دوم، بارسا 4 تا پنالتی طلبکاره،بعدشم فردوسی پور بدجور رئالیه،از گزارشهای مغرضانش معلومه
سمنان
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۲:۲۷
فردوسی پور همه جا میگه طرفدار لیورپول و بارساس. حالا شما میگی رئالیه؟ :))) این 4تا پنالتی طلبکارو از کجات درآوردی؟
۸
ZipFace
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
تو صفحه کارشناسی داوری بازی بهت گفتم اینجاهم بهت میگم : «داش تو دیگ خوار داوریو به فوتبال پیوند زدی»
۴
Ava_86
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
ای ول آقای سعیدی متاسفانه یوفا به خاطر درامدهای تبلیغاتی و بیینندگان تلویزیونی بیشتر بازم شاهکار ۲۰۰۹ بارسا جلوی چلسی رو تکرار کرد. البته ذات فوتبال خیلی عادل تر از یوفاست و حتما بارسا توی همین لیگ قهرمانان تقاص این بازی رو خواهد داد
فرشید اسماعیلی نه گل میزنه نه پاس گل میده
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
توییتهات رو خوندم. چقدر عقده ای هستی لنگی. تو که در مورد جواد لالیگایی حرف زدی, کاش در مورد ام الفساد و دربی و فساد های اقتصادی حامیان لنگ هم چیزی مینوشتی
پوریا
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۳
کثیفترین کامبک برگشتن شما به دوران حقارت و بدبختی تونه که به هر اهرمی متوسل میشین تا قدرت نمایی حریفتون رو به زمین و زمان و دست های پشت و جلوی پرده ربط بدین ! متاسفم برای برای رسانه ای که قلم رو در اختیار این چنین نظرات حقارت برانگیزی میده ! به جای احترام گذاشتن به اتفاقات تاریخی نیوکمپ این طور عقده گشایی می کنین و این برای من طرفدار بارسلونا بیشتر ثابت می کنه که بازگشت تیم چقدر تاریخی بوده که تا این حد شما رو به خشم آورده . اگه غرورت اجازه میده یکبار دیگه بازی رو خالی از نگاه طرفداری نگاه کن تا متوجه برتری مطلق تاکتیکی بارسا بشی و نحوه پرسینگ رو نگاه کنی که حتی اجازه نمی داد تعداد پاس های رقیب به تعداد انگشت های دست برسه .
سن ژرمن به اندازه کافی فرصت برای برگشتن به بازی داشت ؛ مگه اینکه شما اعتقاد داشته باشین یوفا به کاوانی و دی ماریا گفته بود تک به تک ها رو به اون شکل از دست بدن !!!!!!!!
وقتی قرار باشه اتفاقی رخ بده ، اون اتفاق می افته و اینجاست که سرنوشت معنا پیدا می کنه
#به_معجزه_نیوکمپ_احترام_بذارید
Ava_86
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
فعلا خالق این معجزه یعنی جناب ایتکین توسط یوفا از قضاوت محروم شده. آش اینقدر شور بود که به یه هفته نکشیده یوفا محرومش کرد
ZipFace
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
اگه به پنالتی روی دیماریا ( بنا به گفته خود ماسکرانو) میگی از دست دادن تک به تک { به اون شکل :))) } و دایو دقیقه 91 سوارز رو تو نتیجه بی تاثیر میدونین من ک هیچی خود بازیکنای بارسا هم نمیتونن قانعت کنن . در ضمن درسته که از لحاظ تاکتیکی برتری داشتین و برد حقتون بود ( دلیلشم این بود ک امری تصمیم گرفت که نیازی به داشتن توپ نیست (که از نظر من اشتباه کرد)) ولی انصافاً نتیجه رو داوری برای بارسا خرید و قطعاً اگه داور پنالتی psg و میگرفت و دو تا پنالتی اشتباه برای بارسا نمیگرفت حتی یک لحظه هم فک نکن ک میتونستین صعود کنین . به قول آبلاردو ( بازیکن سابق خودتون) : «برای بازگشت های تاریخی، شما به کمی شانس و البته اشتباهات داوری هم نیاز دارید.» البته وقتی فردوسی پور با اونهمه سابقه یکی از بدترین گزارش های خودشو انجام داد ( که البته نقش ویژه ای تو بیش از حد حماسی نشون دادن بازی داشت) و اونقدر احساسی گزارش کرد و نتونست منطقی به بازی بپردازه چطور میتونم از شما انتظار داشته باشم راجب به بازی منطقی فک کنین . دیگه مزاحم شادیتون نمیشم .
خیارشور
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
تعصب داشتن به یه تیم خارجی رو نمی تونم درک کنم :|
آنتی پوریا
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
بچه جون، انقدر داوری بد بود که طرفو دارن محروم میکنن.
البته از یک استقلالی متوهم که از قضا یک بارسایی متوهم تر هم هست بیشتر از این انتظار نمیره...
۹
پوریا
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
+کدوم محرومیت داور ؟ کدوم آش ؟ کدوم دوغ ؟ والا بنده هیچ جا خبر رسمی مبنی بر محروم شدن داور ندیدم . فقط گمانه زنی بعضی از رسانه هاست که نکته ای که این قضیه رو جالب تر می کنه اینه که توی مقالات نوشتن ممکنه حتی بازی های کم اهمیت تر بدن به این داور !!!!! یعنی از لغاتی استفاده کردن که هر اتفاقی بیوفته بتونن ربطش بدن به این بازی !!!
- دوست عزیز و بزرگوار باور کن 7 متر دروازه رو میشه به n طریق ممکن توی تک به تک تبدیل به گل کرد حالا اینکه یه پشت پایی هم ممکنه زده باشه !! باور کن بازم گل نکردن اون توپ و موقعیت کاوانی خیلی سخت تر از گل کردنش بود . در ضمن با این جمله که برای موفقیت توی چمپیونز لیگ علاوه بر قدرت تاکتیکی به کمی شانس نیازه هم کاملا قبول دارم . همونطور که سالی که چلسی قهرمان شد توی دو بازی رفت و برگشت بالغ بر 40 موقعیت گل و پنالتی؛ بارسا به لطف سسک و سانچس از دست داد .
+ تعصب داشتن به تیم فوتبال رو زمانی درک می کنی که فوتبال رو زندگی کرده باشی . فوتبال برای من و امثال من زندگیه نه تفریح
- من استقلالی نیستم دوست عزیز ، پرسپولیس ام : )
ZipFace
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
پوریا جان میشه (مردونه) به من بگی چند سالته ؟؟؟
۹
حمید پرسپولیسی
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۴
آب بریز.
ایمان
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
چقدر خوشحالم داری میسوزی / راستی ما خوشحالیم شما هم اب و بریز......
برزو
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
اوناي امري غرورش خرد شد اشكش دراومد شايد بعدِ psg واسه هميشه نتونه تو سطح اول اروپا مربيگري كنه همشم سر افتضاح داوري اين بازي.
اما مطمئن باش تقاص اشك هاي امري رو خواهيد داد. يادت نره سال 2013 هم شانس قهرماني بارسا بيشتر بود اما مجموعاً 7-0 به بايرن باختيد.
البته واسه رئالم خوب شد چون حالا كه صعود كرديد فقط درگير لاليگا نيستيد و اين به نفع رئاله.
عدو شود سبب خير گر خدا خواهد.
اميدوارم اين مرحله هم صعود كنيد و برسيد نيمه نهايي.
۸
بهرام
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۲۸
چه عجب سایت دیده فروبسته ی بارسا اسپورت یه توییت مخالف جریان هوچیگر معجزه نشون دادن بازی بارسا گذاشت. هر چند اون بازی معجزه بود البته از نوع داوری و یوفا. دمت گرم وحید سعیدی. دمت گرم
۶
محمد
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۴۸
با این لحن حرف زدن حیف اون قلم و حقی که برات قائل شدن تا فکر کنی توام نویسنده ای !! حیف اسم " رسالت قلم " که تو و امثال تو اینجا بخوان خدشه دارش کنن! این طرز فکر و حرف زدن فقط از یه لمپن مجازی بر میاد، تو که حرف از پنالتی های بی رحمانه !! می زنی پس پنالتی روی نیمار تو نیمه اول اسمش چی بود ؟! تیمی که 6 تا می خوره و برای 7 دقیقه نمیتونه از خوردن 3 گل جلوگیری کنه اسمش دیگه کثافت کاری نیست حماقت خودش و مربیشه! اگه بارسا تبانی می‌کنه پس چرا هیچوقت مدرکی علیهش رو نشده و نمی شه استاد ؟!
فصل پیش هم هند دقیقه 93 بازی با اتلتیکو پنالتی گرفته نشد تا بارسا حذف بشه و بره فینال تا با گل کاملا آفساید راموس ببازه!!
آره گل آفساید تو فینال مثل آفساید میاتوویچ تو فینال سال 98 که احتمالا سن جنابعالی قد نمیده یادت بیاد !!
اونا ' کثیف کاری ' نبودن ؟!
ZipFace
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
عزیزم چرا مغلطه میکنی . الان مثلاً تو با این طرز نوشتن داری به رسالت قلم عمل میکنی ؟؟؟ نمیگم تبانی ولی چجوری اشتباهات معتعدد با تاثیر گذاری مستقیم روی نتیجه بازی رو میشه توجیه کرد . شما که فینال سال 98 و یاتون میاد و خاک فوتبالو خوردی (!!!) چطوریه که یک اشتباه دقیقه 90 برای رئالو با 90 دقیقه اشتباه برای بارسا مقایسه میکنی .
اگه معنی حماسه و اراده و بازگشت تاریخی اینه و زیبایی فوتبال به اینه پس قطعاً رشته ورزشی مورد علاقمو اشتباه انتخاب کردم .
۷
محمد
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۵۶
من رسالتي ندارم كه بهش عمل كنم يه كاربر عادي ام!
دوما اشتباهات بله وجود داشته ولي اين همه واژه رديف كردن مثل آي كثيف آي بوي تباني و آي تعفن!! و... ام فقط براي بازياي بارسا زيادي ديگه مضحكه وقتي تا حالا نه محروم شده نه جريمه!
من ميگم براي همه وجود داشته چه رئال كه پارسال با گل آفسايد قهرمان شد چه پنالتي مشكوك فينال ٢٠٠١ بايرن جلوي والنسيا و چه غيره!
سيد رضا قدسي زاده
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
@محمد
مگه ممكنه اين همه اشتباه داوري تو يه بازي همش به نفع يه تيم باشه؟
اگه واقعاً اشتباه داوري بود دوتاشم به نفع psg بود
۶
ZipFace
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
آقا محمد منم علاقه ای به « آي كثيف آي بوي تباني و آي تعفن!! و... » ندارم (اعتقادی هم بهش ندارم) فقط میگم فوتبال بازی های بسیار زیباتر و پاک تر از این هم داشته و نباید خیلی بزرگش کرد و زیبایی های فوتبالو تو این بازی خلاصه کرد ( بنا به گفته فردوسی پور) ، درسته که خیلی دراماتیک بود ولی به نظر (شخصی) من خیلی از ارزش های فوتبال توش کمرنگ شد . در کل تبریک میگم . ارزش این همه دلخوری و بحث و جدلو نداره .
۵
ZipFace
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
در ضمن من خودمم اصلا با شیوه نوشتن وحید سعیدی موافق نیستم و موافق احترام به هوادار تیم مقابل همزمان با طرفداری از تیم خودی و فوتبال زیبام
۲
محمد
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
آخه جوجه تو با چه سطح و جایگاه علمی و ورزشی نظر می دهی سعی کن مثل یک انسان از فوتبال و زندگی لذت ببری.عقب ماندگی های و درماندگی خود را برای کسب توجه و چند تا لایک و کامنت اینجوری حراج نکن.
برزو
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۱۵
اتفاقاً اگه واسه لايك ميخواست توئيت بنويسه برد كثيف بارسا رو به معجزه ربط ميداد.
شما واقعاً قبول نداريد كه داوري به نفعتون بوده؟
جالب اينجاست حداقل 3 اشتباه داوري تاثيرگذار هر سه تاشم به نفع بارسا
۷
برزو
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
بالاخره يكي جرئت كرد تو اين سايت حرف حق رو بگه.
ميدونم خيلي فحش ميخوري ولي دست مريزاد.
الحق كثيف ترين بازي تاريخ ucl بود اشتباهات تاثيرگذار تماماً به نفع بارسلونا بود
خديجه
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۵۶
توئيت نميذاري نميذاري نميذاري...
وقتي هم ميذاري سايت رو به آتيش مي كشي.
بعد از ده تا يادداشت حماسي در مورد اين بازي كثيف يه ادم شجاع پيدا شد حقيقتو بگه
۹
علی
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
یعنی کمبود وعقده ازت میریزه ها
محمد
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
بشکه ی آب یخ بدم خدمتتون.
حمید
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۲۳
کمتر کسی از ما وقتی مارادونا با دست گل میزنه ناراحت میشه. و البته ما ضمن اعتراف به خطا بودنش هیچ وقت هم لذتش رو فراموشش نمی کنیم. معجزه ماردونا معجزه مارادونا خواهد بود. حتی اگه با تقلب به دست اومده باشه. و مارادونا همیشه یک اسطوره خواهد بود حتی اگه سالی شش ماه رو تو زندان باشه، مدام در حال بد و بیراه گفتن به در و دیوار باشه، معتاد باشه و هزار تا گند دیگه تو زندگی خودش زده باشه. خب پس چرا ما مارادونا رو دوست داریم؟ خودمم اگر چه چند تا نظریه می تونم بدم اما واقعیتش اینه که پاسخ خیلی دقیق ندارم براش بدم. خلاصه این که اگر مردم دنیا دوست داشته باشن چیزی رو معجزه حساب کنن یا نکنن، نه من ، نه شما و نه عادل و دوستاش نمی تونیم جلوی اونا رو بگیریم. بازی اون شب بارسلونا هم مثل همین ماجراست چه شما دوست داشته باشی یا نه، معجزه است چون بیشتر مردم( از نظر من) همین فکر رو می کنن . حالا هر کی به یه دلیلی. شما هم هر چی بیای بگی مارادونا با دست گل زد یا داور برای بارسلونا پنالتی الکی گرفت چیزی زیادی نصیبت نخواهد شد. این معجزه بارسلونا بود.
موراتا
يكشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
معجزه است چون اکثر مردم همین فکر رو میکنن ؟ ترجیح میدم واقعیت رو هر چقدر هم تلخ باشه بپذیرم تا اینکه با جو حاکمی که کاملا اشتباهه همراه بشم هیچ دروغی به خاطر خواست اکثریت تبدیل به حقیقت نمیشه
ج
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
كثيف ترين كامبك تاريخ برگشت شما به جمع توئيت كننده ها بود
پ ن : بعد فاجعه حذف پست آخريتون كه منو ياد كل كلهاي دوره راهنمايي مينداخت
جاهد
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
در حالی که کل دنیا دارن از زیبایی و معجزه فوتبال پس از این بازی صحبت میکنن(حتی رسانه های حامی رئال) تو ایران هنوز تفکر جهان سومی خودشو نشون میده.تشخیص اینکه شما رئالی هستی سخت نیست به همون میزان که تفکراتت مشخصه. جناب سعیدی همه می دونیم اشتباه داوری بوده همه هم به نفع بارسا اما واقعا دلیل برگشت بارسا فقط اشتباهات داوری بود؟برای بردن یه بازی باید شانس داشت ممکنه داوری هم تاثیر داشته باشه اما روح فوتبال با همبن ها زنده است.فرااموش نکن امسال در لالیگا بارسا بیشترین ضربه رو از داوری خورده و رئال بیشترین سود.همونطور که این مسئله کاملا طبیعیه داوری به سود بارسا هم طبیعیه.شما چه دوست داشته باشی چه نداشته باشی چه بخوای خودتو اینجا با متون بی منطق خالی کنی این بازگشت در تاریخ ثبت شد و برای همیشه در حافظه فوتبالی ها موندگار!
سمنان
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۲:۱۷
آقا دمت گرم بالاخره یکی جرات کرد درباره این بازی بنویسه. فقط اگه دقیقه 85 خطای ماسکرانو رو پنالتی اخراج میگرفت دیگه هچکدوم از این داستانا پیش نمیومد.
۴
سینا
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶
آخه مردک مدعی نویسنده نما

توماس مونیر .... خودشو میاره تو مسیر نیمار که داره میره به سمت گل .... پنالتی نبود؟؟؟؟ ... پس چی پنالتیه
...
پنالتی دوم ... پای مارکینیوش .... پای سوارز .... سرعت بالای توپ .... شما نیم تنه پایین رو ببینین ملت ... که چطور مارکینیوش .... با رانش .... تعادل سوارزو بهم میزنه .... اخراج هم باید می شد ....

آخه مردک .... یک - چهارم نهایی ... سال قبل ... ویسنته کالدرون ... پنالتی برای بارسلون گرفته نشد .... حذف شد .... تمام شد .... کسی حرف زد ... کسی اعتراض کرد .....

چرا اون موقع ننوشتی .....

سعی کن دیگه مزخرفاتتو عمومی نکنی .... مردک
ZipFace
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۰۵
اولاً که چه طرز حرف زدنه پس قضیه : «احترام به هوادار تیم مقابل همزمان با طرفداری از تیم خودی» چی میشه ؟؟؟ دوماً این همه کارشناس داوری ، مربیای کارکشته فوتبال و غیره دو پنالتی بارسا رو اشتباه اعلام کردن و خود ماسکرانو هم گفته که دقیقه 85 پنالتی کرده رو نیمار ( جدا از بقیه صحنه های مشکوک داوری) بعد شما اینجا با چه سطح کارشناسی و چه مدرکی خودتونو در حد قضاوت میدونید ؟؟؟ نمیگم این اشتباها میتونه بازی بد و توام با ترس بازیکنای psg رو توجیه کنه ولی دیگه به شعور خودتون و بقیه توهین نکنین . درباره این بازی میتونین جواب چند کامنت بالاترم به آقا پوریا رو نگاه کنین
۳
حمید
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
عذر خواهی میکنم....کاشته ی نیمار کار فیفا بود؟؟؟؟گل اول سوارز کار فیفا بود؟؟؟گل روبرتو کار فیفا بود؟؟؟گل به خودی پاریس هم کار فیفا بود؟؟؟؟
موراتا
يكشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۵۶
اگر اشتباهات داور نبود هیچ کدام از این هنرنمایی های ستاره های بارسا نمیتونست بهشون کمک کنه
۱
سعید
يكشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۳۰
این مزخرفات رو نشخوار میکنید به اسم تحلیل؟یادتون واسه بازدید از سایت چقدر گدایی ملت و کردید.حالا اینطوری مینویسین؟؟؟یادتون رفته فیفا چطور از توپ های سرد و گرم به نفع بعضی تیمها گفت؟رئال فرمان لیگ قهرمانآن شد کدوم قرعه سخت و داشت؟تا الان چقدر داوری توو لالیگا به نفع رئال بوده؟این مزخرفات و قبل خاب واسه خودت زمزمه کن جناب سعیدی نه اینکه به اسم تحلیل و هر چی اینجا بذاری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر