فهرست
سیرک تمام عیار/ دربی کنسل شد یا نه؟
سیرک تمام عیار/ دربی کنسل شد یا نه؟

سیرک تمام عیار/ دربی کنسل شد یا نه؟

آی اسپورت – دقایقی پس از اینکه شیرازی نماینده اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در یک کنفرانس خبری جزییات کامل برگزاری دربی 85 تهران را در آلمان به خبرنگاران داد، سعید فتاحی مدیر کمیته مسابقات سازمان لیگ از لغو این بازی به دلیل عدم توافق با صدا و سیما برای پخش زنده آن خبر داد! فتاحی ادعا کرد لغو این بازی با نظر حامی مالی این دو باشگاه انجام شده است. البته دقایقی بعد شیرازی خبر داد که این بازی لغو نشده و به قوت خود باقی است. این ادعای شیرازی هم در شرایطی مطرح شده که زمزمه هایی مبنی بر احتمال پخش نشدن آن از صدا و سیما به گوش می‌رسد.

البته مرور اتفاقات یکی دو هفته گذشته نشان می‌دهد که لغو دربی، خبر نهایی نیست و در سیرکی که مدت‌هاست شاهد آن هستیم هر لحظه ممکن است اتفاق تازه‌ای بیفتد. جالب این که همین دربی کذایی تمام اتفاقات فوتبال ایران را تحت‌الشعاع قرار داده است. هنوز تکلیف سوپرجام مشخص نشده؛ ضمن اینکه ممکن است دو بازی از هفته اول لیگ هفدهم با چند روز تاخیر برگزار شود! از سویی لغو این بازی که قرار بود در آلمان برگزار شود می‌تواند به وجهه و اعتبار تازه به دست آمده فوتبال ایران خدشه وارد کند. اما انگار تنها چیزی که برای آقایان مهم است مساله مالی و درآمدی است که چشم اسپانسر و باشگاه‌ها به آن دوخته شده است.

۱۱ ۸  
آی اسپورت
2017-07-16 17:37:00
نظر دهید

۸ نظر
sirvan.f
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
به این نقل قول از پدر پسر خوشتیپ دقت کنید((وی در مورد اینکه آیا بازی از تلویزیون پخش خواهد شد یا خیر گفت: درحال رایزنی برای حل این مشکل هستیم و پخش زنده خللی در برگزاری دربی ایجاد نخواهد کرد.))یعنی قرارنیست اگه صدا و سیما از مواضعش کوتاه نیومد اینا کوتاه بیان(حداقل به خاطر منافع همون هواداری که از دوسال پیش تا الان از اسمش سو استفاده کردن)همین روزاست ای اسپورت خبر بزنه که ((دربی 85 قطعا پخش زنده ندارد))....الان واقعا جایگاه هزاران هواداری که مبالغی رو پرداخت کردن که ترکیب بچینن کجاست؟جایگاه همون هواداری که به لطف پیامک هموناست که این (دلال)الان وجود داره!جالبه اقایان طاهری و افتخاری هم که تو حرف میلیون ها میلیون ادعا دارن سکوت کردن تا کماکان هوادارا بازیچه ی (دلال) باشن!طرف با گفتن پخش زنده خللی تو برگزاری دربی ایجاد نمیکنه علنا اعلام کرد هوادار براش ارزشی نداره!!
۹ ۲
محسن
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
اين اسپانسر عليرضا شيرازي مدير روزنامه گل است. اون پدر پسر خوش تيپ حبيب الله شيرازي رييس هيات فوتبال تهرانه
۲
شش تا تو ٥٠ دقيقه
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۶
سيرك واقعي رو ميشه جلو نيمكت يكي از دو تيّم پيدا كرد
امید از تفت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۱
این دربی از اول هم لغو بود و مطمئن باشید برگزار نمیشه. موفقیت تیم را فدای دو میلیارد اسپانسر نخواهیم کرد.
۵
امید از تفت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
برگزاری دربی فقط به سود استقلال و به ضرر پرسپولیس است چون یا باعث می شود سوپرجام لغو شود یا بازیهای فشرده پرسپولیس بخاطر آسیا، باز هم فشرده تر شود و این یعنی به خطر افتادن موقعیت پرسپولیس در لیگ و آسیا. ایده برگزاری دربی در آلمان خیلی خوب که نه بسیار عالی است ولی برنامه ریزی برای انجام این بازی بسیار بد بود. بازی باید امروز برگزار میشد و سوپرجام سر موقع یعنی 30 تیر. یا اگر قرار بود بازی 31 تیر برگزار بشه، باید زودتر هماهنگ می کردند تا پرسپولیس امروز در سوپرجام بازی کنه. ولی الان راهی جز لغو این بازی نیست و اگر این اتفاق نیفتد قطعاً ضربه بزرگی به پرسپولیس خواهد بود برای همین نباید اجازه برگزاری چنین بازی را داد. اسپانسر می تواند برای نیم فصل دو ماه دیگه که تعطیلی لیگ هست برنامه ریزی کنه یا نیم فصل یا سال آینده. والسلام
۶ ۲
محسن
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۷
خوب پرسپولیس فکر کنه داره با تیم یالغوزاباد بازی تدارکاتی میکند.فکر در اکراین با یه تیم گمنام بازی میکند!!!!چطور تا شش ماه دیگه هم با این تیم و ان تیم بازی کند موقعیتش به خطر نمیافتد اما با مدرسه پیرمردها که بازی کند موقعیتش به خطر میافتد؟!!!! امید جان،یه کمی منطق بد نیست فوتبال را فوتبال ببین.شدی مثل دلواپسان و حجاب یا دلواپسان و برجام!!!!!!(هر چند به نظر خودم یه چنین بازی،از اساس اشتباه است و فقط کلاشها و یک اسپانسر سواستفاده چی برنده است)
۲
امید از تفت
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۰
من از نظر منطق فوتبال گفتم چه ربطی به دلواپسان داره!!؟ شما اول تکلیف خودت را مشخص کن. موافق بودی یا مخالف!؟ پرسپولیس با احتساب دربی، سوپرجام و بازی با الاهلی باید ظرف 32 روز 8 بازی انجام بده. کدوم منطقی میگه واسه دو سه میلیاردی که معلوم نیست محقق بشه یا نه کل تیم را به فنا داد!!؟ شما بگو!؟ کدوم منطق!؟ موفقیت در لیگ و آسیا مهمه یا درآمد ناچیز مقطعی!!؟
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
حالا چیکار کنم با این بلیطی که رو دستم مونده
بلیط آلمان ☺
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر