فهرست
ضربات ایستگاهی؛ امضای قدوس در فصل جدید
ضربات ایستگاهی؛ امضای قدوس در فصل جدید

ضربات ایستگاهی؛ امضای قدوس در فصل جدید

آی اسپورت – تیم اوسترشوند شب گذشته به مصاف ترلبورگ رده سیزدهمی رفت و ۴ بر یک به برتری رسید. در این دیدار سامان قدوس باز هم از روی ضربه ایستگاهی توانست گلزنی کند تا هم‌چون بازی با مالمو، در این دیدار نیز از روی ضربه ایستگاهی گلزنی کند.

قدوس با خوشحالی از درخشش در دیدار این هفته گفت: «نمایش خیلی خوبی در این هفته داشتیم و توانستیم ۴ گل به ثمر برسانیم. طبیعی است که خیلی خوشحال باشیم ولی از طرفی از این که دروازه ما باز شد ناراحتیم. از این که بار دیگر توانستم از روی ضربه کاشته گلزنی کنم خوشحالم. فکر کنم امضای من در این فصل گل زدن از روی ضربات ایستگاهی بوده است و این فکر کنم چهارمین گل من از روی ضربه ایستگاهی در این فصل بوده است. زدن دو گل در این دیدار حس خیلی خوبی داشت و باید از هم تیمی‌هایم تشکر کنم که توانستند من را در این دیدار یاری کنند.»

لیگ سوئد که به خاطر جام جهانی مدتی تعطیل بود، بار دیگر از سر گرفته شد و در حالی که خیلی از لیگ‌های دنیا تعطیل هستند، در سوئد بازی‌ها هم‌چنان ادامه دارد. در این بین چند تیم لیگ برتری از جمله کریستال پالاس نیز به شدت بازی‌های قدوس را زیر نظر گرفتند و تمایل دارند تا پایان نقل و انتقالات تابستانی، این بازیکن ایرانی را به خدمت بگیرند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-07-22 12:26:00
نظر دهید

۱ نظر
بابک
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
سامان روی نیکمت و ازمون طارمی توی ترکیب
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر