فهرست
لایپزیش به لیورپول: ورنر را ارزان نمی‌فروشیم
لایپزیش به لیورپول: ورنر را ارزان نمی‌فروشیم

لایپزیش به لیورپول: ورنر را ارزان نمی‌فروشیم

آی اسپورت - درحالیکه شایعات درباره احتمال بالای پیوستن تیمو ورنر، مهاجم آلمانی باشگاه لایپزیش به باشگاه لیورپول در روزهای اخیر به اوج رسیده، اولیور مینتزلاف، مدیر اجرایی ارشد لایپزیش می‌گوید قیمت او ارزان‌تر نخواهد شد.

بر اساس گزارشها در قرارداد این مهاجم آلمانی با باشگاه لایپزیش بند آزادسازی ۵۵ میلیون یورویی وجود دارد که از تاریخ ۱۵ ژوئن قابل فعال‌سازی خواهد بود ولی باشگاه لیورپول مایل به پرداخت چنین قیمتی نیست و قصد دارد برای خرید ارزانتر ورنر با لایپزیش چانه‌زنی کند.

اما مینتزلاف در گفتگو با بیلد می‌گوید ورنر با این باشگاه تا سال ۲۰۲۳ قرارداد داشته و ارزانتر از این مبلغ فروخته نخواهد شد. او در این باره گفت: "ورنر از این مبلغ ارزان‌تر نخواهد شد. ما بازیکنی که بیشتر از یک سال از قراردادش باقی مانده را ارزانتر نخواهیم فروخت".

مدیر اجرایی باشگاه لایپزیش در  پایان گفت: "در کل ما همیشه باید این سوال را از خودمان بپرسیم که آیا اگر یک بازیکن‌مان را به قیمتی کمتر از ارزش او در بازار بفروشیم می‌توانیم جایگزینش کنیم؟ ولی البته من زمانی راجع به این مسائل فکر خواهم کرد که پیشنهادهای رسمی روی میزم باشد". 

 

 

 

     
آی اسپورت
2020-05-28 09:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر