فهرست
رسمی؛ آیاندا پاتوسی به بن یاس پیوست
رسمی؛ آیاندا پاتوسی به بن یاس پیوست

رسمی؛ آیاندا پاتوسی به بن یاس پیوست

آی اسپورت - در شرایطی که باشگاه استقلال به شدت به دنبال تمدید با آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی بود اما باشگاه بن یاس سرانجام توانست این ستاره را به خدمت بگیرد. آن ها پس از چند روز مذاکره در حالی او را از چنگ آبی های تهران درآوردند که هواداران استقلال بر خرید پاتوسی تاکید داشتند. ماجرا این است که قرار بود پاتوسی مذاکره نهایی با استقلال را در امارات انجام دهد اما پیشنهاد تیم بن یاس به این بازیکن او را وسوسه کرد تا در میان مشکلات مالی تیم آبی پوش پایتخت، پاتوسی ۲۶ ساله دوباره شاگردان وینفرد شفر شود.

باشگاه بن یاس بامداد یکشنبه این خبر را با انتشار عکسی از آیاندا پاتوسی در کنار مدیران این باشگاه به شکلی رسمی اعلام کرد تا کورسوی استقلالی ها نیز از بین برود. در توضیحات باشگاه بن یاس آمده که پاتوسی ۲۶ ساله با سابقه بازی در لوکرن بلژیک و کیپ داون آفریقای جنوبی به تیم بن یاس پیوست. همچنین او را هافبکی با توانایی بازی در پست های هافبک بازیساز، هافبک راست و چپ قلمداد کرده اند.

با پیوستن آیاندا پاتوسی به بن یاس امارات، حالا تقابل هفته اول وینفرد شفر و گادوین منشا مهاجم تیم عجمان جذاب تر خواهد بود و همچنین سرنوشت لیگ امارات برای ایرانی ها مهم تر خواهد شد؛ لیگی که اگرچه بازیکن ایرانی ندارد اما ستاره های اسبق تیم استقلال را در خود جای داده است. بن یاسی همچنین با یک ویدیوی کوتاه از گل ها و عملکرد پاتوسی به این بازیکن خوشآمد گفته اند.

 

ورزش سه

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-07-14 09:30:00
نظر دهید

۴ نظر
تاج
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۵۳
تاثیرگذارترین بازیکن فصل قبل استقلال ...
ارشیا
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۱
فتحی رفت تو فهرست بدترین مدیران تاریخ باشگاه
....
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۲۳
کیسه کشا داشتن با قضیه شکاری نمک میریختن که خدا باز گذاشت تو کیسه شون. جالب تر از همه اینه که طرف با هزینه کیسه رفته امارات ، طلب فصل پیشش هم گرفته و با شفر توافق کرده خخخخخ
۵
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۰۶
استقلال یکی از دو تیم پرطرفدار ایران است و این نشان میدهد چقدر ما بدبختیم گه بن یاس هم ستاره هامونو میبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر