فهرست
Q&A هفتگی با بلگه/ کلوپ به بارسا نخواهد رفت
Q&A هفتگی با بلگه/ کلوپ به بارسا نخواهد رفت

Q&A هفتگی با بلگه/ کلوپ به بارسا نخواهد رفت

آی اسپورت- گیوم بلگه، کارشناس سرشناس اسکای اسپرتس سوال و جواب توئیتری هفتگی‌اش را برگزار کرده است و در زیر به این سوال و جواب‌ها اشاره شده است.

واقعیت دارد که بارسلونا می‌خواهد کلوپ را جانشین انریکه کند؟ ونگر چطور؟

بارسلونا علاقه‌ای به جذب کلوپ یا ونگر ندارد. چنین چیزی امکان پذیر نیست نه به این دلیل که کلوپ مربی خوبی نیست، بلکه مربی فوق‌العاده‌ای هم هست، به این دلیل که جدا کردن او از لیورپول تقریبا غیرممکن است. ونگر هم اصلا با برنامه‌های این باشگاه سازگاری ندارد.

چرا جان هنری، مالک لیورپول شب گذشته در نیوکمپ بود؟ آیا امکان پیوستن راکیتیچ به تیمشان وجود دارد؟

واقعا فکر می‌کنی رئیس و مالک لیورپول شخصا به نیوکمپ می‌رود و به کشوری دیگر سفر می‌کند تا بازیکن زیر نظر بگیرد و استعدادیابی کند؟ به نظرم مهم است بدانی یک باشگاه چطور کار می‌کند و باید بدانی در لیورپول هرگز این طور بازیکن خریده نمی‌شود.

درباره ایسکو بگو. چه باشگاه‌هایی او را می‌خواهند؟

او بعد از بازی مقابل لگانس گفت شرایط برایش متفاوت است و باید درباره آینده‌اش فکر کند. او تنها در 10 درصد از دقایق بازی تیمش در لیگ قهرمانان حضور داشته است، پس طبیعی است که به فکر رفتن باشد. او بازیکنی با کیفیت است و مطمئنا تیم‌های زیادی او را می‌خواهند. هنوز پیشنهاد رسمی‌ای وجود ندارد، اما فکر می‌کنم چلسیف تاتنهام، یوونتوس و منچستریونایتد تیم‌هایی هستند که وارد عمل می‌شوند. او مطمئنا یکی از بهترین هافبک‌های دنیا است، البته من همیشه فکر می‌کردم که کمی در حد رئال مادرید نیست، تداوم ندارد، به اندازه کافی گل نمی‌زند، اما می‌تواند در هر تیمی در اروپا موفق کار کند.

دوباره صحبت از رفتن کروس به من یونایتد به میان است. اگر مادرید بخواهد او را بفروشد، چه مبلغی را برایش درخواست می‌کند؟

فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد. کروس در رئال می‌ماند. او در تیمش خوشحال است و لازم نیست صحبت زیادی در این باره شود.

آیا بازگشت گرت بیل می‌تواند تغییر زیادی در رئال ایجاد کند و امیدهای این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان را پررنگ‌تر کند؟

به نظرم رئال مادرید در لیگ قهرمانان خوب کار می‌کند، اما بازگشت بیل بعد جدیدی به این تیم می‌دهد. او قبل از مصدومیت مهم‌ترین بازیکن رئال شده بود و مطمئنم دوباره در اواخر فصل مهم‌ترین بازیکن این تیم خواهد شد. رونالدو در نهایت قبول کرده که بدنش افت کرده و مسن‌تر شده است، خودتان هم دیدید، در دو بازی اخریش هم بیش از قبل سبک بازی‌اش را تغییر داده است. حالا بیشتر تیمی بازی می‌کند و پاس گل هم می‌دهد. این موضوع می‌تواند کمک زیادی به درخشش بیل کند. سیستم چرخشی زیدان دوباره جواب داد، مطمئنا لیگ قهرمانان یکی از اهداف اصلی این تیم است، هدفی جدی‌تر از باقی اهداف. البته بردن لیگ هم اهمیت زیادی دارد و آن‌ها فراموش نکرده‌اند که از فصل 12-2011 قهرمان نشده‌اند. باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی می افتد.

 

۵    
آی اسپورت
2017-02-22 01:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر