فهرست
کمال جدی‌تر از دیگران؛ تمدید می‌کند؟
کمال جدی‌تر از دیگران؛ تمدید می‌کند؟

کمال جدی‌تر از دیگران؛ تمدید می‌کند؟

آی اسپورت - پرسپولیس پس از قهرمانی در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هنوز نتوانسته است با بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده است بر سر میز مذاکره برای تمدید قرارداد بنشیند.

محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده جزو بازیکنانی محسوب می‌شوند که صحبت‌هایی درباره حضورشان در لیگ ستارگان قطر به گوش می‌رسد. از سویی دیگر وحید امیری در اردوی تیم ملی حضور دارد و به حمیدرضا گرشاسبی پیغام داده است اگر تا پایان جام جهانی نتواند پیشنهاد خارجی خوب پیدا کند در این تیم خواهد ماند. محمد انصاری هم که از حضور در فهرست نهایی ملی‌پوشان باز مانده است وعده‌ای شبیه به امیری را به حمیدرضا گرشاسبی داده است.

در این بین کمال کامیابی‌نیا نزدیک‌ترین بازیکن برای نشستن روبروی سرپرست باشگاه است تا بر سر تمدید قراردادش صحبت کند. البته محسن مسلمان هم امروز به باشگاه مراجعه کرده ولی جزئیاتی از نشست او با مسئولان پرسپولیس منتشر نشده است.

نود

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-05-22 19:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
جالینوس
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۵۷
پاداش پایان خدمت فرهنگیان را پرداخت کنید.
۴
کمال کرگدن
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
خب پس لنگ بدبخت با درخواست 2/5 میلیاردی این بازیکن بنجل همیشه مصدوم موافقت کرده چون این قرار بود بره الخور مگه اینکه لنگ با درخواست مالیش موافقت کنه. بعد لنگیا دهن گشادشونو باز میکنن که تیام 6 میلیارد از استقلال گرفته. وقتی بازیکن 2زاری مثل ناکامی نیا داره 2/5 میلیارد میگیره پس ارزش بازیکنی مثل تیام حداقل 10 میلیارده
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر