فهرست
کار بزرگ فکری، 7امتیاز از 3بازی خارج از خانه
کار بزرگ فکری، 7امتیاز از 3بازی خارج از خانه

کار بزرگ فکری، 7امتیاز از 3بازی خارج از خانه

آی اسپورت - استقلال در سیرجان یک 25 دقیقه طوفانی داشت. آنها 2 بار به گل رسیدند و یک ضربه پنالتی را نیز از دست دادند و شاید اگر وریا کمی دقت به خرج می داد، کار تیم ژنرال در همان نیمه اول تمام شده بود. با این وجود، طبیعی بود استقلال در نیمه دوم کمی عقب نشسته و بیشتر بر روی حفظ نتیجه تمرکز کند هر چند در نیمه دوم نیز شاگردان فکری توسط قایدی و مطهری فرصت های خوب گلزنی از دست دادند و حتی می توان گفت فرصت های استقلال در نیمه دوم خطرناک تر از میزبان بود.

به هر حال استقلال و فکری به مهمترین خواسته فوتبال رسیدند و آنها با کسب 3 امتیاز بسیار حساس در سیرجان، به صدر جدول صعود کردند و اکنون با روحیه بالا به مصاف آلومینیوم اراک می روند و پیروزی در این بازی می تواند آنها را برای شهرآورد تهران در وضعیت بسیار خوبی قرار دهد.

نباید از این نکته غافل شد که تیم فکری در این فصل با مصدومیت های متعددی نیز دست و پنجه نرم میکرد و تقریبا هر بازی از نبود چند مهره تاثیرگذار خود بهره می برد بر فرض مثال فکری آقای گل خودش را در اختیار نداشت و دیاباته به جز 55 دقیقه، در لیگ بیستم برای استقلال به بازی نرفته و فکری با 2 مهاجم ثابت در همه بازی ها موفق شده است تیمش را به صدر جدول برساند.

اگر نگاهی به فصل قبل بیندازیم، می بینیم که در نبود شیخ دیاباته، تیم های استراماچونی و مجیدی اغلب نتایج مطلوبی کسب نمی کردند ولی فکری بجز 55 دقیقه، بدون استفاده از آقای گل لیگ نوزدهم توانسته است تیمش را به صدر جدول برساند و شاید استحقاق این همه فشار و انتقاد را نداشته باشد. تعدد غیبت ها در سه بازی اخیر استقلال به وضوح مشخص بود مثلا در بازی برابر گل گهر مرادی، شجاعیان، یزدانی، نادری و دیاباته ؛ در بازی برابر ذوب آهن مرادی، غلامی، یزدانی، نادری، شجاعیان، اسماعیلی و دیاباته ؛ در بازی با شهر خودرو مرادی، غفوری، یزدانی، دیاباته، اسماعیلی، ریگی و غلامی غایبان کلیدی تیم محمود فکری به شمار می رفتند.

۱    
آی اسپورت
2021-01-03 11:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر