فهرست
پدیده ۰-۳ تراکتور؛ زهر چشم ساغلام
پدیده ۰-۳ تراکتور؛ زهر چشم ساغلام

پدیده ۰-۳ تراکتور؛ زهر چشم ساغلام

آی اسپورت – اخراج محمد حسین مرادمند در ابتدای نیمه دوم کار را برای پدیده سخت کرد و برای تراکتور آسان. شاگردان ساغلام از این فرصت استفاده کردند و با 3 گل میزبان را شکست دهند تا بعد از مدت‌ها لبخند روی لب تبریزی‌ها بنشیند.

هفته بیست و دوم لیگ برتر؛ ساعت 14:30؛ سیزدهم بهمن 1396

استادیوم: امام رضا مشهد(ع) / تماشاگر 12 هزار نفر

تیم داوری: پیام حیدری – علی میرزابیگی – فرهاد فرهادپور

اخطار: محمدرضا خلعتبری (18) و عبدالله حسینی 56 و امین قاسمی نژاد (81) از پدیده و ارسلان مطهری (51) از تراکتور

اخراج: محمدحسین مرادمند (49) از پدیده

ترکیب پدیده مشهد: سعید جلالی راد، رضا ناصحی، حسین مرادمند، محمدرضا خانزاده، سعید صادقی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، میلاد کمندانی ( 46 محمد مهدی خوانی)، محمدرضا خلعتبری (52 عبدالله حسینی)، حسین مهربان، محمد قاضی

سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب تراکتورسازی: جوردی آلمیدا، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، رضا شربتی، عارف آغاسی، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی (76 علی طاهران)، فرزاد حاتمی (61 امید عالیشاه)، ارسلان مطهری (88 محمدرضا آزادی)

سرمربی: ارطغرل ساغلام

 

شرح گل‌ها:  

پدیده صفر - تراکتورسازی یک( 50 مهدی مهدی پور): یک ضربه ایستگاهی برای بازیکنان تراکتورسازی به دست آمد و ضربه این بازیکن مستقیم وارد دروازه شد جلالی راد شد.

پدیده صفر - تراکتورسازی 2 (83 احسان پهلوان): احسان پهلوان با عبور از مدافع رو به روی خود با یک ضربه دقیق دروازه جلالی راد را برای دومین مرتبه باز کرد.

پدیده صفر - تراکتورسازی 3( 90+3 احسان پهلوان): پهلوان در یک موقعیت مناسب توانست با استفاده از خروج اشتباه جلالی راد، دروازه حریف را باز کند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 12: سانتر بازیکنان پدیده بعد از رد شدن از همه بازیکنان به خلعتبری رسید اما ضربه این بازیکن از پشت محوطه جریمه با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 17: حرکت ترکیبی زیبای بازیکنان تراکتورسازی به ارسلان مطهری رسید اما ضربه این بازیکن در یک موقعیت بسیار خوب را سعید جلالی را به آسانی مهار کرد تا بهترین فرصت تراکتورسازی تا اینجای کار از دست برود.

دقیقه 35: محمدرضا خلعتبری با سینه خود توپ را در اختیار قاضی قرارداد اما ضربه این بازیکن مناسب نبود و دروازه بان تراکتورسازی توپ را مهار کرد.

دقیقه 41: پاس رو به عقب مطهری با عبور از حاتمی به کیانی رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64: یک موقعیت بسیار خوب برای پهلوان با حرکت خوب مطهری ایجاد شد اما ضربه این بازیکن در فاصله یک متری دروازه خالی پدیده به بیرون رفت.

دقیقه 76: سانتر صادقی به قاضی رسید اما ضربه این بازیکن را جوردی دروازه بان تراکتورسازی به آسانی مهار کرد.

دقیقه 90+2: احسان پهلوان یک موقعیت بسیار خوب را در شرایط تک به تک از دست داد.

 

حاشیه‌ها:

-نزدیک به 1500 هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه حضور دارند.

-هواداران مشهدی استقبال قابل قبولی از این ورزشگاه داشتند و بخش اعظمی از ورزشگاه شاهد حضور تماشاگران است.

-ساغلام بعد از کارت زردی که داور به ابراهیمی نشان داد، نسبت به تصمیم داور مسابقه معترض بود.

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-02-02 16:32:00
نظر دهید

۲ نظر
یاشار تبریزلی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
آسیا آماده باش!
بعد از فصل قبل که استقلال و پرسپولیس آبروی ایران را در غیاب تراختور به باد دادند
خیلی دلم میخواد با برد های همیشگی تراختور یک قهرمانی دیگه به کلکسیون افتخارات داخلی و بین المللیمون اضافه کنیم
۹ ۱
حسن
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
تاجایی که میدونیم پرسپولیس تا نیمه نهایی رفت. یه قهرمانی دیگه به جام حذفی و میلز هندوستان و ولایت و سرداران شهید اذربایجان اضافه خواهد شد البته در خواب و خیال. تیمی به بیش از 4 دهه تاسیس فقط در کلکسیون افتخاراتش یه جام حذفی داره. 4 دوره حضور تراکتور در اسیا این تیم تبدیل به کیسه گل شد سه تاش بین چهارتاتیم پنجم شد و یکی هم بعد از صعود 4 تایی شد. الانم اگر بتونه از گروهش بیاد بالا شاهکار کرده. اونم با شرایطی که داره. با بردن یه تیم ده نفره زود جو گیر نشید.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر