فهرست
کارها در استقلال دقیقا دست چه کسی افتاده؟
کارها در استقلال دقیقا دست چه کسی افتاده؟

کارها در استقلال دقیقا دست چه کسی افتاده؟

آی اسپورت - عضو هیات مدیره آبی‌ها اسماعیل خلیل‌‍زاده که تقریبا هیچ سابقه آشنایی با ورزش پیش از این نداشته گفته از بیرون برای استقلال مشکل‌سازی می‌کنند، سرمربی هم این طور که رفقای ایتالیایی‌اش نوشته‌اند، به خاطر دیپورت یک بازیکن مورد نظرش از فرودگاه تهران، ضرب‌الاجل تعیین کرده است. مباشری معاون باشگاه در بستر بیماری است و حالا عکسی از مدیر استقلال در فن پیج‌های طرفدار این تیم می‌گردد که او را در لار و در تفریحات عیدانه با هوشنگ مقدس نشان می‌دهد!

در این شرایط چه کسی استقلال را می‌گرداند؟ چه کسی و چطور آنجا برنامه‌ریزی می‌کند که آنها ابتدا ده روز با یک بازیکن خارجی مذاکره و توافق می‌کنند و پای پروازش به تهران پی می‌برند که شرایط بازی در لیگ ایران را ندارد؟ چطور بازیکن خارجی را بدون ویزا تا تهران می‌آورند که برگشت بخورد؟ چه هدفی پشت این داستان‌هاست؟

همزمان به مربی ایتالیایی که دو ماه است تیم را تمرین داده و برایش هزینه شده اتهاماتی از جمهوری چک زده می‌شود. جایی که واسطه‌های معروف مخرب این روزهای دور فوتبال‌مان به شدت آنجا پایگاه دارند. سال قبل استقلال به خاطر همین دست باندبازی‌ها و همین تفرقه‌ها و همین جنس دلال‌بازی‌ها اسیر حاشیه‌ها شد. حاشیه‌هایی تلخ، ضربه‌زننده و ویران‌‌کننده. دوگانه پسر شفر و باند داخلی استقلال. سال‌های قبل هم ماجرای چسبیده‌ها به تیم همین مشکلات را برای تیم می‌ساخت. از تایم‌ها تا سفتا یا عباراتی مثل این.

امسال ولی هواداران تیم امید داشتند در شرایط مشکل تغییرات در پرسپولیس، آمها با دو ماه تمرین مداوم تیم بهتری داشته باشند اما استقلال که سابقه ضربه خوردن از خرید توزی‌ها، لیام ردی‌ها، داسیلواها و پروپئیچ‌ها را دارد، مشخص نیست حالا دست چه کسانی اداره می‌شود که باز به این چالش‌ها افتاده است.

خبرآنلاین

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-08-13 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸، ۰۵:۲۲
چه حرصی میخوره خبرگزاری فاسد خبرآنلاین و باند فاسد فرهاد عشوندی:))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر