فهرست
منچستریونایتد به دنبال خرید اوبامیانگ
منچستریونایتد به دنبال خرید اوبامیانگ

منچستریونایتد به دنبال خرید اوبامیانگ

آی اسپورت - اوله گونار سولسشایر تصمیم سختی برای پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو اتخاذ کرده است. تصمیم منچستریونایتد برای امضای قرارداد با اودیون ایگالو در ساعات پایانی نقل‌وانتقالات ژانویه، در آن زمان از روی اجبار به نظر می‌رسید، اما اکنون بسیاری از هواداران برای ماندن او بسیار مشتاق هستند، البته با این وجود سولسشایر باید تصمیم بگیرد که آیا در پایان فصل تمایل به دائمی کردن قرارداد ایگالو دارد یا خیر. در همین خصوص نام‌های زیادی برای انتقال احتمالی به اولدترافورد نام برده شد‌ه‌اند. بلاتکلیفی‌ که در باشگاه آرسنال در حال افزایش است، شیاطین سرخ را برای یک انتقال جسورانه ترغیب می‌کند.

با توجه به گزارش‌هایی مبنی بر اینکه پیر امریک اوبامیانگ به طور جدی به دنبال ترک آرسنال است و ارزش او تنها می‌تواند ۵۰ میلیون پوند باشد، ارزش آن را دارد که یونایتد بار دیگر شانس خود را برای خرید بازیکن از رقبای داخلی آزمایش کند. اگر منچستری‌ها توانستند وفن‌پرسی را از آرسنال به خدمت بگیرند، پس کار سختی در قبال مهاجم گابنی نخواهند داشت.

سولسشایر نه تنها نیاز خود به جذب مهاجمین جدید برای باشگاه را نشان داده است، بلکه وی برای جذب بازیکنان با تجربه ابراز تمایل کرده است. اوبامیانگ ۳۰ ساله تنها در دو سال حضور خود در لیگ برتر، ۴۹ گل به ثمر رسانده است.

عملکرد عالی ایگالو باعث شده است تا در پایان فصل درخواست‌هایی برای امضای قرارداد با او وجود داشته باشد، اما درمورد اوبامیانگ، مسئله متفاوت است او یک گزینه بی‌نظیر برای خرید تابستانی شیاطین سرخ محسوب می‌شود.

     
آی اسپورت
2020-03-25 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر