فهرست
پورموسوی: شرایط آسیایی نداریم
پورموسوی: شرایط آسیایی نداریم

پورموسوی: شرایط آسیایی نداریم

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال خوزستان بعد از کسب دومین برد متوالی خانگی در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

شرایط باشگاه: این برد تقدیم به شرف و تعصب بازیکنان استقلال خوزستان که هیچ‌کس قدمی برای آنها برنداشته و فقط به عشق مردم و هواداران بازی می‌کنند. قبل از اینکه وارد بحث فنی شوم باید برخی مسائل را بگویم. واقعیت این است اگر شرایط اینگونه باشد ما نمی‌توانیم در آسیا شرکت کنیم. از مدیریت باشگاه و از نمایندگان شهر که با وعده و وعید از مردم رای گرفتند گله‌مند هستم. آنها فقط وعده دادند و به ما دروغ گفتند. اگر اینگونه باشد نمی‌توانیم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم. واقعیت این است که از این به بعد روزهای خوبی برای این تیم نمی‌بینم. از 3 روز گذشته تاکنون قبل و بعد از تمرین تغذیه‌ای نداشته‌ایم که به بازیکنانمان بدهیم.

بازی با نفت آبادان: بازی 2  نیمه کاملا متفاوت داشت، دقیقاً مانند بازی با پدیده، در آن دیدار 20 دقیقه بازی از دستمان در رفت، اما امروز به دلیل فشار تیم حریف مجبور شدیم عقب بکشیم. صنعت نفت در دیدار گذشته خود گلی دریافت نکرده بود و نمی‌خواست در این دیدار بازنده باشد.

بحران‌های آینده نزدیک: در حال حاضر به آژانس هواپیمایی، هتل و حتی سرویس حمل و نقل بازیکنان نیز بدهکاریم. برای بازی با پیکان فقط بلیت رزرو کرده‌ایم، اما پول نداریم که بلیت را دریافت کنیم. این حرف‌ها را می‌گویم که مردم بدانند تمام وعده‌هایی که به ما داده شده دروغ بوده است. اکنون فقط استاندار با ماست و از ما حمایت می‌کند. نزدیک به 7 یا 8 میلیارد پول نیاز داریم و بازیکنان‌مان هیچ دریافتی در این فصل نداشته‌اند. من یک سوال دارم، اگر ما بخواهیم به طور مسائل برای حضور در لیگ قهرمانان به عمان سفر کنیم، آیا نباید بازیکن ما به خانواده‌اش 2 یا 3 میلیون پول بدهد؟ 10 روز دیگر می‌خواهیم در آسیا بازی کنیم اما این وضعیت تیم ما است.

     
آی اسپورت
2017-02-09 19:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر