فهرست
گزارش لژیونرها: دربی ایرانی‌ها در روسیه
گزارش لژیونرها: دربی ایرانی‌ها در روسیه

گزارش لژیونرها: دربی ایرانی‌ها در روسیه

آی‌اسپورت- در هفته دوم لیگ روسیه روستوف با سعید عزت‌اللهی میزبان احمد گروژنی بود که میلاد محمدی را در اختیار داشت و در پایان نود دقیقه با نتیجه 1-0 برابر مهمان شکست خورد. در این دیدار محمدی 90 دقیقه برای گروژنی بازی کرد اما عزت‌اللهی برای دومین دیدار متوالی نیمکت‌نشین بود و فرصت حضور در زمین را پیدا نکرد.

در لیگ سوئد هم علیرضا حقیقی همراه با اسکیلستونا میزبان کالمار بود که در نهایت با نتیجه 2-0 شکست خورد. حقیقی مثل دیدار قبل 90 دقیقه وظیفه دروازبانی اسکیلستونا را عهده‌دار بود. حقیقی و تیمش همچنان قعرنشین لیگ برتر سوئد هستند.

شارلوا بلژیک هم که کاوه رضایی را در اختیار دارد در دیداری تدارکاتی برابر والنهاین قرار گرفت که شکست سنگین 4-1 را پذیرفت. رضایی در این دیدار برای تیم خود به میدان رفت.

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-07-24 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
P71
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
به به لژیونرای درخشان ایران توی لیگای درجه چار اروپا! مرسی مستر سی کیو ک فوتبال ما رو ب جهان نشون دادی ! رفتیم رتبه بیس و چار!بهمون پاستیل خرسیم نمیدن رفیق! سالی بیس میلیار بش میدیم ! نوش جونت مستر سی کیو! راسی مرخصتیم ک تمدید شده
۲ ۱
بابک
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۳۰
عمو چند سالته اومدی اینجا نظر میدی...همین مستر سی کیو که میگی تونست فوتبالی که به عقیده بعضی 20 سالل از کره ی جنوبی عقب بود رو درست کنه آقای آسیا در حالی که لیگ ما با وصله و پینه و رابطه و رشوه هفتمین لیگ آسیاست...اخیرا هم حتی تیم امیدش نمیتونه سعود کنه به جام ملتها...مقایسه کن تیم کیروش رو با تیم امثال پیروانی و منصوریان...بعد اراجیف بگو...درست نیست در مورد کسی که مارو دوبار مستقیم برده جام جهانی به این شکل صحبت کرد...سی کیو رو باید به اون کسی گفت که بخاطر بازی دادن به بازیکن محروم تیم امید رو از راهیابی به المپیک حذف کرد...سی کیو رو باید به اونی گفت که از تیم چندم امارات 6 تا خورد و سوت بلبلی میزد...سی کیو رو باید به اونی گفت که در آستانه دربی استقلال و پرسپولیس باعث شد عکسای قلیون پیام و مسللمان در بیاد تا بلکه محروم شن و تیم محبوبش برنده دربی باشه...سی کیو رو باید به امثال حمید درخشان گفت که پا روی همه ی اصول و اخلاقیات میذارن تا فقط یه تیم داشته باشن...سی کیو رو باید به اونایی پفت که وسط فصل دوپینگشون در میاد و الفرار...........اینا همه مشت نمونه ی خروار بود که گفتم...باقیش رو به حافظه ی فوتبالی شما واگذار میکنم.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر