فهرست
فراز: پرسپولیس برد را مدیون هواداران است
فراز: پرسپولیس برد را مدیون هواداران است

فراز: پرسپولیس برد را مدیون هواداران است

آی اسپورت- فراز کمالوند بعد از ثبت اولین شکست بیرون خانه گسترش فولاد در کنفرانس خبری از نوع بازی بسته تیمش تمجید کرد و مدعی شد برابر پرسپولیس باید اینطور بازی کرد تا مثل فولاد 3 گل نخورد و 7، 8 موقعیت نداد. او البته اعلام کرد پرسپولیس این برد را مدیون هوادارانش است که روی داور فشار ایجاد کردند.

 

بازی/ بازی خوبی بود و با کیفیت برگزار شد. آمده بودیم امتیاز بگیریم ولی از بازیکنانم راضی بودم. فکر می‌ کنم پرسپولیسبرابر ما به نسبت 7، 8 بازی اخیر کمترین شانس گلزنی داشت اما از کمترین موقعیتش استفاده کرد و سه امتیاز را گرفت. از نتیجه راضی نیستم اما از توان بازیکنانم راضی هستم. به پرسپولیس موقعیت گل زیادی ندادیم. این تیم مقابل فولاد سه گل زد و 7، 8 موقعیت گلزنی را از دست داد اما امروز و در نیمه اول اصلا موقعیت گلزنی نداشت و در نیمه دوم هم با آمدن رضاییان فرصت ‌‌های شان زیاد شد. پرسپولیس این برد را مدیون هوادارانش است و آنها نقش پررنگی در این پیروزی داشتند.

 داوری/ داوری پر از صحنه‌ های مشکوک بود نه یکی، دو صحنه. جو ورزشگاه روی داور تاثیر گذاشته بود. قبل از گل، کوچکترین شارژ را به سود پرسپولیس خطا می‌ گرفت اما بعد از گل وضعیت فرق و در دادن کارت زرد عجله کرد. 7، 8 کارت زرد داد اما این مسابقه ‌ای نبود که این همه کارت داشته باشد. ما باخته ‌ایم و اگر در مورد داوری حرف بزنیم فکر می‌ کنند می ‌خواهیم باخت را به گردن داور بیاندازیم.

 بازی بسته گسترش/ اگر بسته بازی نمی ‌کردیم 5 گل می ‌خوردیم. فولاد این کار را مقابل پرسپولیس انجام داد و سه گل خورد. ما دنبال امتیاز بودیم. مقابل پرسپولیس نمی‌ توان بسته بازی نکرد. ما نمی ‌توانیم برای دل هواداران بازی کنیم و آن وقت 4 گل دریافت کنیم. اگر 4 گل خورده بودیم خود شما از ما انتقاد می‌ کردید. چاره ‌ای جز از کار انداختن بازیکنان پرسپولیس نداشتیم. آنها 8 ملی‌پوش دارند و در صدر جدول هستند. دو موقعیت صد درصد به دست آوردیم که یکی را بیرانوند به خوبی گرفت و در یک صحنه هم خالقی‌ فر عجله کرد. فوتبال با فوتبال فرق دارد. تفکر امروزم درست بود. اگر 10 بار دیگر هم بازی کنیم، همین سیستم را در نظر می‌ گیریم. تا دقیقه 75 همه چیز درست بود. تصورم این بود که بعد از دقیقه 50 بازی مساوی خواهد شد و یک امتیاز باارزش می ‌گیریم اما در 15 دقیقه پایانی تحت تاثیر ورزشگاه فشار زیادی روی داور و تیم ما وارد شد و پرسپولیس از این موضوع استفاده کرد.

کنفرانس پیش  از بازی/ من در کنفرانس قبل از بازی گفتم که این سه امتیاز باید در جیب فوتبال ‌آذربایجان بماند. فوتبال ایران بد شده است. قبل از بازی پرسپولیسی ‌ها فحش می ‌دهند و بعد از بازی استقلالی‌ ها. این بساط را جمع کنید. این مسایل خیلی بد است. من فقط گفتم این سه امتیاز باید در جیب فوتبال آذربایجان بماند همانطور که در دربی هفته قبل هم همین حرف را زدم و گفتم بهتر است که امتیازها تقسیم نشود. از این صحبت چه نتیجه ‌ای می ‌خواهید بگیرید. اینکه ما به تراکتورسازی راه داده‌ ایم؟ نه اینطور نیست. من گفتم که دو تیم آذربایجانی هستند و بهتر است این سه امتیاز در جیب آذربایجان بماند. شاید ته دلم خیلی چیزها دوست داشته باشم. اگر از من بپرسید بگویم که دوست دارم تراکتورسازی قهرمان شود اما معنی این حرف این نیست که بخواهیم کار دیگری کنیم. حاشیه ‌ها را رها کنید. در زمین فوتبال به دنبال فوتبال باشید. در فضای مجازی بدترین الفاظ به مربیان و بازیکنان داده می ‌شود. هیچ مربی و بازیکنی شرفش را از کوچه پیدا نکرده. داور بازی ما و تراکتورسازی چند جلسه محروم شد زیرا هر دو گل تراکتورسازی خطا بود. من مربی گسترش فولاد هستم و موفقیت این تیم برایم از همه چیز مهمتر است. اگر از تراکتورسازی و گسترش فولاد بپرسید همه ما می‌ گوییم که دوست نداریم ماشین‌ سازی سقوط کند. این طبیعی است اما بازیکنان و مربیان با تمام شرف و وجدان شان در میدان حاضر می‌ شوند. چه نتیجه ‌ای می‌ خواهید بگیرید وقتی دو تیم آذربایجانی بازی دارند دوست دارند که سه امتیاز بازی به یک تیم برسد این چه معنای بدی دارد؟ 

 پنالتی که برای پرسپولیس گرفته نشد/ بازی به سمتی می ‌رود که اگر یک تیم برنده یا بازنده نباشد نیازی به ضربات پنالتی نیست اما وقتی 5 خطا در میانه زمین به ضرر یک تیم گرفته می ‌شود آن تیم خود به خود عقب می ‌نشیند و یا وقتی اخطاری بی ‌مورد به بازیکنی داده می‌ شود آن بازیکن 70 دقیقه باید مراقب باشد که بدنش به بدن بازیکن پرسپولیس نخورد. من نگفتم صالحی جانبداری می ‌کند بلکه گفتم تحت فشار تماشاگر است. این چیز بدی نیست که تماشاگر پرسپولیس فشار وارد می ‌کند. فشار تماشاگر پرسپولیس روی داور، پرسپولیس و تیم حریف وجود دارد. وقتی سیدجلال کارت زرد گرفت تیم ما 5 دقیقه تحت فشار بود. فشار تماشاگران پرسپولیس برای این تیم خوب است.

  ۲  
آی اسپورت
2017-01-23 19:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
saeed
دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
نظراتش درمود داوری خیلی جالب بود دمتون گرم کلی خندیدم
۵ ۱
پروفسور برانکو
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۲۵
اومده بود برای تراکتور امتیاز بگیره خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بسوز دلاوند ههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر