فهرست
ادعای نوری: شفر شخصا طاهری را انتخاب کرد
ادعای نوری: شفر شخصا طاهری را انتخاب کرد

ادعای نوری: شفر شخصا طاهری را انتخاب کرد

آی اسپورت - محمد نوری سخنگوی سابق کمیته فنی گفته بود که طاهری برای دستیاری شفر انتخاب نشده است اما خیلی از صحبت‌های او نگذشته بود که بعدازظهر دوشنبه طاهری سر تمرین رفت و به‌عنوان دستیار مربی آلمانی استقلال معرفی شد تا حرف و حدیث‌هایی درباره فرمالیته بودن نقش کمیته فنی به وجود بیاید. اما نوری دراین باره به ایران ورزشی گفت: «از قبل گفته بودیم که شفر باید گزینه‌های پیشنهادی را بررسی کند. ظاهراً ایشان مطالعات خود را انجام داده و یک گزینه را تأیید و انتخاب کرده است. کمیته فنی کشک نیست. این حرف‌ها توهین به ماست. همانطور که گفتم شفر پس از مطالعات خود به این نتیجه رسید که آقای طاهری به‌عنوان دستیار سرمربی کارش را آغاز کند.»

البته نوری حق دارد که حرف و حدیث‌ها درباره نقش کمیته فنی را توهین به خود و اعضای این کمیته بداند اما ادعای او مبنی بر اینکه شفر پس از مطالعه، شخصا طاهری را انتخاب کرده هم پذیرفتنی نیست و توهین به مخاطب و هواداران استقلال محسوب می‌شود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-10-18 13:07:00
نظر دهید

۱ نظر
سوشاتاجی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
فکرکنم موجود بی آزاری رو انتخاب کرده اگه اینجور بوده باشه نقشی در تصمیمات نخواهد داشت این بنده خدا. ی انتخاب باری ب هرجهت که آورده ای برای استقلال نداره ولی بافراغ بال میتونه تاکتیک وسبک خودشو پیاده بکنه .حالا ک خوب یا بد ایشون سرمربی مایدن باید بهش زمان داد و نیم فصل باخارج کردن چندبازیکن ضعیف و چند پیرمرد وجذب چندبازیکن جوان ومستعد تیم خوبی برای نیم فصل دوم ومخصوصاسال بعد بست تیمی ک پایان فصل خیلی نیاز ب خرید وتغییرنداشته باشه و باهمین کادر وارد لیگ بشه .منطقی اینه که حداکثرانتظارمن هوادار کسب سهمیه آسیایی باشه امسال و اگه نشد فاجعه نیست با نتایج درخشان هشت هفته کابوس وارمنصوریان و شیوه تیم بستنش ک کاملا نامتوازن بازیکن جذب کرد و دربعضی پست ها قحطی بازیکن داریم مثل وینگرچپ و راست ودربعضی پست ها وفورنعمت مثل هافبک دفاعی وبازیساز!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر