فهرست
دابسمش همسر فروزان علیه پرسپولیس/ آخه چرا؟
دابسمش همسر فروزان علیه پرسپولیس/ آخه چرا؟

دابسمش همسر فروزان علیه پرسپولیس/ آخه چرا؟

آی اسپورت - بعضی مواقع خلاف جریان آب شنا كردن خوب است و بعضی مواقع هم خوب نیست. خیلی‌ها خلاف جریان آب شنا می‌كنند تا متفاوت باشند و دیده شوند، بعضی‌ها هم اگر خلاف جریان آب شنا می‌كنند به هدفشان اعتقاد دارند و كاری به دیده شدن و دیده نشدن ندارند. بعضی‌ها هم شاید نه از روی اعتقاد به نوع كارشان، بلكه از روی عادت خلاف جریان آب شنا می‌كنند و سیستم‌شان این‌طوری است.

ماجرا اما مربوط به همسر محشن فروزان است؛ فوتبالیستی كه تا همین یكی، دو سال پیش عضو تیم استقلال بود هر چند الان دیگر در جمع آبی‌ها نیست و در تیمی دیگر بازی می‌كند اما همه جا خود را یك استقلالی چند آتشه معرفی می‌كند. همسر این فوتبالیست به نوعی هنجارشكن است.

همین عكس‌ها بود كه فوتبالیست مورد اشاره را به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال كشاند. عكس‌های دو نفره‌ای كه جناب فوتبالیست مجبور شد از صفحه اینستاگرامش حذف كند. با این حال همسر مدل این فوتبالیست در صفحه‌‌اش همچنان به انتشار تصاویری از خود ادامه می‌دهد‌؛ تصاویر و فیلم‌هایی كه چند ماه پیش حتی پای یكی از مدل‌های زن را به دادگاه و دادستانی تهران باز كرد. او چند روز پیش دابسمشی علیه پرسپولیسی‌ها منتشر كرد كه البته پس از واكنش شدید پرسپولیسی‌ها مجبور به حذف آن دابسمش شد.

به نظر می‌رسد با این اوصاف و شرایط، فوتبالیست مورد نظر ما كه سن و سالی هم ندارد باز دچار دردسر و حاشیه شود، جز اینكه همسر این فوتبالیست، دیگر خلاف جریان آب شنا نكند و كمی هم به فكر حاشیه‌های پیرامونی همسرش باشد.

نكته: اگر بازیگر زندگی خود نباشی بازیچه آن خواهی شد.

 

خبر ورزشی

۱۸ ۱۶  
آی اسپورت
2017-02-05 12:27:00
نظر دهید

۱۶ نظر
جاهد
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
اصلا هم محسن فروزان نیست!!!البته اینکه دوست داره محبوب باشه توجیه پذیر هست ولی اینکه بخواد با هوچی گری خودشو محبوب کنه واقعا زشته.از این دست بازیکنی که یکی دو فصل در پرسپولیس و استقلال بودن و خیلی دوست داشتن محبوب باشن کم نیستن.و معمولا هم بازیکنان درجه 2 هستن.
مصطفی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
خود فروزان مصداق بارز ناهنجاریه. خداوند تبارک و تعالی در و تخته رو خوب به هم جور میکنه.
اسما
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
ادمین‌های ای‌اسپورت! ب شما ربطی نداره ک زن این و اون چیکار میکنه.شما بهتره ب جا اینکارا سعی کنین سطح اگاهیتون بالا ببرین.بلاخره حسودی اخر و عاقبتش همینه
۸
آرش
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
م.ف
۸
Mehravar
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۷
همسر فروزانه
قهرمان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
توی تیتر اسمش رو نوشتید ، اونوقت توی متن نوشتین یکی از فوتبالیست ها
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
رضا
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
تیترش عوض شد. یه چیز دیگه بود
۲
saman207
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
اسم زنشم مینوشتی ما هم به جرگه فالوراش میپیوستیم
قهرمان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
نسیم نهالی
۲
یوسف
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
رسانه های پرسپولیسی قشنگ تهدیدش کردنا! متاسفم واسه رسانه های رنگی!
۵
یوسف
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
رسانه های پرسپولیسی قشنگ تهدیدش کردنا! متاسفم واسه رسانه های رنگی!
۳
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
مسیری که فروزان داره میره خیلیا قبلا رفتن و نابود شد فوتبالشون.
۹
reza
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
وقتی که طرفداران لنگ هزارتا فحش وبدو بیراه به فروزان وخانمش میدن اینم بنویسید وبهش به پردازید بعدشم این چیزا به شما ارتباط نداره چون شما یا اصلا هیچ حرفی نزنید یا اگر هم میخواهید که بگید از کار دو طرف منصفانه مطلب بنویسید وبهش به پردازید
۶ ۱
در جواب رضا
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۹
کیسه حمومی تو چی میگی کمربند جدول
احسان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۰
فروزان اگه استقلالی چند آتیشه بود که قبل مذاکره با استقلال با پرسپولیس مذاکره نمی کرد!این بابا یه سال با باج دادن به مافیای قلعه نویی رفت اس تق لال حالا هم که میبینه مهدی رحمتی به مشکل خورده و احتمال اینکه استقلال تو تابستون دنبال گلر باشه زیاده واسه همین داره دم تکون میده,زنشم بد بخت دید شوهرش تو زمین گند زد و از چیپ گرفته تا گل با سر از امید عالیشاه رو خورده از پرسپولیس خواست مثلا بگه منم هستم!یکی نیست بهشون بگه رحمتی که خدای دروازه بانیتون بود 4 تا خورد و حتی با پارتی بازی هم وقتی اومد تو فینال جلو ذوب آهن هیچکاری نتونست بکنه تو که عددی نیستی!
۲
برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۱۱
خيلي بدم مياد از اينجور مطالبي كه ميذاريد.
لينك دانلود كليپش رو هم بذاريد ببينيم مگه چي گفته
حداقل خودتون تو كامنتها لينك دانلودشو بذاريد از اپارات مثلا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر