فهرست
همه دوئل های قلعه-استقلال/ به سود ژنرال
همه دوئل های قلعه-استقلال/ به سود ژنرال

همه دوئل های قلعه-استقلال/ به سود ژنرال

آی اسپورت- مهمترین بازی هفته 28 یعنی رویارویی تراکتورسازی و استقلال، سیزدهمین مصاف پرافتخارترین مربی و بهترین تیم تاریخ لیگ برتر است. در 12 دوئل قبلی، قلعه نویی 6 بار موفق به شکست دادن استقلال شده، 4 پیروزی به سود آبی ها ثبت گردیده و 2 بازی با تساوی به پایان رسیده است.

 

لیگ دوم/ برد قلعه نویی

27 خرداد 1382: استقلال اهواز قلعه نویی موفق شد استقلال بدون سرمربی و حاصل مشترک جواد زرینچه و منصورخان پورحیدری را 2 بر یک شکست بدهد. تک گل استقلال را علیرضا اکبرپور زد.

 

لیگ هفتم/ برد قلعه نویی

21 بهمن 1386: مس با هدایت امیر قلعه نویی در کرمان موفق شد یک بر صفر استقلال فیروز کریمی را شکست بدهد. در این بازی بود که قلعه نویی شادی معروف مشت های گره کرده را به نمایش گذاشت.

 

 

لیگ نهم/ برد قلعه نویی و برد استقلال

16 مرداد 1388: در اولین بازی فصل، استقلال مرفاوی موفق شد یک بر صفر با گل امیدرضا روانخواه سپاهان قلعه نویی را شکست بدهد.

17 آذر 1388: سپاهان قلعه نویی در فولادشهر با دو گل استقلال مرفاوی را برد. بعد از این بازی بود که قصه دندان پوسیده مطرح شد و رضا عنایتی استقلال را ترک کرد و حسین کاظمی و سیاوش اکبرپور هم تا یک قدمی اخراج رفتند.

 

لیگ دهم/ برد استقلال و تساوی

5 شهریور 1389: در یک از کلاسیک ترین بازیهای تاریخ لیگ برتر، استقلال مظلومی برتری 3 بر صفر در نیمه اول را از دست داد ولی درنهایت 4 بر 3 سپاهان قلعه نویی را برد. میلاد میداودی (2 بار)، فرهاد مجیدی و آرش برهانی برای استقلال گل زدند.

5 اسفند 1389: در بازی برگشت همان فصل، گل دقیقه 90 مهدی سیدصالحی باعث شد دوئل استقلال و سپاهان در فولادشهر، یک بر یک مساوی شود.

 

لیگ یازدهم/ برد قلعه نویی و برد استقلال

18 شهریور 1390: تراکتورسازی قلعه نویی در ورزشگاه آزادی موفق شد 3 بر 2 استقلال مظلومی را شکست بدهد. فرهاد مجیدی و مجتبی جباری برای استقلال گل زدند.

9 بهمن 1390: استقلال مظلومی با دو گل مجتبی جباری در تبریز تراکتورسازی را شکست داد. بعد از پایان بازی، جباری و قلعه نویی با حضور افتخاری ستار همدانی درگیر شدند.

 

لیگ پانزدهم/ برد استقلال، مساوی و برد قلعه نویی

16 مرداد 1394: با دو گل امید ابراهیمی، استقلال مظلومی موفق به شکست دادن ملوان قلعه نویی شد.

22 آذر 1394: دوئل استقلال مظلومی و تراکتورسازی قلعه نویی در تبریز بدون گل مساوی شد.

19 اردیبهشت 1395: تراکتورسازی قلعه نویی در تهران موفق شد استقلال مظلومی را 3 بر 2 شکست بدهد. گلهای استقلال را امین حاج محمدی و سجاد شهباززاده زدند.

 

لیگ شانزدهم/ برد قلعه نویی

19 آذر 1395: اشتباه اخباری، استقلال را پیش انداخت ولی به سیاق همیشه، آبی ها در خانه به تراکتورسازی و قلعه نویی باختند. درنهایت بازی 2 بر یک تمام شد.

۶ ۷  
آی اسپورت
2017-04-18 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۷ نظر
mohamad she
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
هرکی حقشه
۱
آنتی لنگ
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
پرسپولیس با اون همه ادعا با اون طرفدارای اوسکول و عقب موندش داخل یه نیمه ترتیبشون دادیم...تراکتور ک عددی نیست
۳ ۳
حمله حمله حمله حمله حمله.....
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۴
کیسه ی پاره پاره 6ساله جام نداره میخاد بره به تبریز ترتر ... بزاره خخخ عقب مونده طرفدار خردسال تیم اف سی مرغداری هستن که بخاطر مسابقات4جانبه ستاره زدن بهش مینازن خخ کیسه پااااااره پااااااره......
۴
۴۶۴۶۴۶
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
دهنتو آب بکش کیسه کش بعد ۶ سال داری میسوزی فردا جشن میگیریم چندتا زیرید بگو گل من
۳
۴۶۴۶۴۶
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
دهنتو آب بکش کیسه کش بعد ۶ سال داری میسوزی فردا جشن میگیریم چندتا زیرید بگو گل من
۳
4تاییها
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۸
کیسه منفور حکومتی ، تیم منفور جامعه
۳
4تاییها
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۸
کیسه منفور حکومتی ، تیم منفور جامعه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر