فهرست
فضای فوق ملتهب در آزادی
فضای فوق ملتهب در آزادی

فضای فوق ملتهب در آزادی

آی‌اسپورت- نیمه نخست بازی تیم‌های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در شرایطی به پایان رسید که سکوهای ورزشگاه التهاب و تنش بسیار زیادی را تجربه می‌کنند. هواداران استقلال و تراکتور حضور بسیار پرشوری در ورزشگاه آزادی داشته‌اند اما بیش از آن که تیم خود را تشویق کنند، مشغول شعاردهی علیه تیم حریف هستند. این شعارها از قبل مسابقه آغاز شد و تا پایان نیمه اول هم ادامه داشت.

حال در وضعیتی که جو سکوها بسیار ملتهب و صدای شیپورها و شعارها بسیار بلند هستند، بینندگان تلویزیونی در شرایط بیصدا بازی را دنبال می کنند و به نوعی نمی توانند به طور دقیق از جو ورزشگاه اطلاع داشته باشند. این اتفاق از زمانی رخ داد که شعارها از هر دو سو تندتر شد و دیگر قابل پخش نبود.

حال باید دید در نیمه دوم چه اتفاقی رخ خواهد داد اما آن چه بیش از نیمه دوم نگران کننده است، خروج این تعداد هوادار رقیب از ورزشگاه می باشد که احتمال دارد اتفاقات تلخی را رقم بزند.

 

ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-08-10 21:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید از خوزستان(ملاشیه)
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۲۸
اینها جواب کاسه لیسی و جو دادن کیسه کش های بی شرف بود که مردم عزیز و همشهریاهای ما رو تحریک کردن . خاک بر سرتون که برای زمین خوردن تیم حریف دست به هر لجنی میزنید . سوگلی وزارت ورزش یادت باشه هیچ عددی نیستی ! اینم جواب کاسه لیستون بود .دیدید وقتی گل میزدید بیابانی چطور بغض میکرد؟ بخورید حالشو ببرید .
Mahdi
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۲۷
با فرهنگ ترین هوادارای ایرانم دیدیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر