فهرست
کاش به فغانی هم از این فرصت‌ها می‌دادید!
کاش به فغانی هم از این فرصت‌ها می‌دادید!

کاش به فغانی هم از این فرصت‌ها می‌دادید!

آی اسپورت - «اشتباهات داوری هم مثل اشتباهات بازیکنان است. خطایی که بازیکن ما در محوطه خودی انجام داد برخی معتقدند پنالتی بوده است. نمی‌خواهم در مورد داوری حرفی بزنم چراکه داور‌های ما اکثرا جوان هستند و باید به آنها اجازه داد که در آرامش کار کنند. بار‌ها پنالتی‌ها ما در بازی‌های مختلف دیده نشده و البته پنالتی‌های عجیبی علیه ما گرفته شده است. به هر حال انسان جایزالخطاست و ان‌شاءالله که از این به بعد شاهد اشتباهات کمتر و بازی‌های زیباتری باشیم.» این بخشی از صحبت‌های مسعود تابش درباره داوری بازی سپاهان و استقلال است. به جمله «برخی معتقدند پنالتی بوده» دقت کنید! یعنی واقعا ممکن است فقط برخی معتقد باشند که آن صحنه پنالتی بوده و برخی اعتقادی جز این داشته باشند؟‌ از این شروع بامزه بگذریم، یعنی حتی اگر از نتیجه بازی و چگونگی عملکرد داور اطلاعی نداشته باشید، از همین دو سه جمله و به خصوص جمله انسان جایزالخطاست می‌توانید بفهمید که داور قطعا به سود تیم جناب آقای تابش سوت زده است!

البته اصل حرف ایشان هم درست است و داور هم انسان است و جایزالخطا اما نمی‌دانیم چرا این جور جملات فقط وقتی از ایشان شنیده می‌شود که داوری به سود تیم خودشان باشد. اما امان از وقتی که حس کنند داور علیه تیم‌شان اشتباه کرده، آن وقت دیگر داور انسان نیست که جایزالخطا باشد! در آن صورت همه چیز مهندسی شده و بیرون از زمین مشخص شده! جالب است که قبل از همین بازی باشگاه سپاهان بیانیه داده بود که ما هم از این داور در نیمه‌نهایی جام حذفی زخم خورده‌ایم و بالاخره هم مشخص نشد منظورشان از زخم کدام اشتباه داوری بوده!

درباره این که باید به داوران اجازه داد که در آرامش کار کنند هم با ایشان موافقیم. فقط کاش سرمربی تیم آقای تابش هم این اجازه و فرصت را به علیرضا فغانی داور نمونه، ممتاز، بین‌المللی و پرافتخار فوتبال کشورمان هم می‌دادند، نه اینکه در هر مصاحبه به فغانی بنده خدا یک لقب تازه بدهند و هی ادعا کنند که او را حلال نمی‌کنند و در نهایت کاری کنند که فغانی از ایران فرار کند!

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-12-03 21:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۴
فغانی داوری که قهرمانی تراکتورراگرفت .غلام حلقه به گوش مافیای فوتبال
۲
فرهاد
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۵۷
اتفاقا حق کاملا با تابش است. جناب معلوم احال چرا در مورد خطای پنالتی روی میرزایی مانور داده نمی شود که حتی کمک داور گفت پنالتی بوده. چرا از این منظر نگان نمی کنید که زاهدی بخاطر اشتبه داوری 5 جلسه محروم شد ولی فغانی اصلا محروم نمی شود در حالی که پنالتی پارسال پرسپولیس را بگذریم از پنالتی خنده دار پدیده علیه سپاهان هم می شود گذشت؟ چرا او محروم نشد؟ چرا داور بازی سپاهان پارس محروم نشد؟
۲
...
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۵۹
تابش متوهم و قندل مافیا عجب معجون تهوع اوری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر