فهرست
پول دستیاران ژوزه آماده شد؛ خودش صبر کند!
پول دستیاران ژوزه آماده شد؛ خودش صبر کند!

پول دستیاران ژوزه آماده شد؛ خودش صبر کند!

آی اسپورت – باشگاه پرسپولیس آمادگی خود برای تسویه حساب با دستیاران سرمربی پرتغالی اش در فصل دوازدهم را اعلام کرد. با حکم نهایی فیفا و دادگاه حکمیت ورزش CAS، باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغی در حدود 430 هزار یورو بابت تسویه حساب با دستیاران مانوئل ژوزه شده است. طبق آخرین اخبار از سوی مدیران باشگاه، فیلیپ ژوزه، لوییس پدرو مونترو و اسکار فریرا با ادامه دادن شکایات خود توانسته‌اند فیفا را مجاب به صدور حکم علیه پرسپولیس کنند.

البته از این سو، مدیران پرسپولیس نیز می‌گویند پول این سه نفر آماده است و به محض اعلام شماره حساب و زمان پرداخت، به حساب شان واریز می‌شود. البته این در حالی است که باشگاه هنوز پولی بابت پرداخت به مانوئل ژوزه که قراردادش حدود 450 هزار یورو است، در حساب خود ندارد و این موضوع نگرانی‌ها را افزایش می‌دهد. البته رایزنی‌ها ادامه دارد تا باشگاه بتواند زمان بیشتری برای پرداخت پول از این مربی پرتغالی بگیرد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-08-19 11:57:00
نظر دهید

۲ نظر
شاهین
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
چاره ای جز گرفتن وام نیست
طاهری کارش درست است و بهش ایمان داریم
۸
امید از تفت
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
من می ترسم اینها از قانون هم چیزی حالیشون نباشه و مثلاً قانون باشه که رأی قطعی cas که صادر شد حداکثر یکماه برای پرداخت فرصت دارند و اینها دنبال استعلام گرفتن هستند و فیفا هم جوابی نمیده و سر سررسید پرداخت پول، پرسپولیس را جریمه میکنه. انوقت میشه آش نخورده و دهن سوخته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر