فهرست
برای احمد نورالهی / کارما
برای احمد نورالهی / کارما

برای احمد نورالهی / کارما

 آی اسپورت- از آن بعدازظهری که خبر جدایی دوبازیکن پرسپولیس به دلیل سرباز شدن جدی شد ، تا روزی که به تراکتورسازی رفتند و برف تبریز را در همان روز نخست چشیدند، زمان زیادی نگذشته. همان روزها که خبر آمد دو بازیکن پرسپولیس ، عمدا خود را سرباز کرده اند تا حالی از برانکو هم بگیرند و به تراکتور امیر قلعه نویی ملحق شوند! از همان روزها بود که این زمزمه ها همه جا پر شد و پر شد و پر شد و پر شد تا جایی که رسانه ها نیز وارد این مووضع شدند. بعد از یک سال و نیم و دوسال ، هنوز کسی نمی داند و نمی فهمد که آیا این دو بازیکن عمدا خود را سرباز کردند یا واقعا نوبتشان رسیده بود!

طنز تلخ ماجرا وقتی بود که وارد تراکتورسازی شدند اما بلافاصله به حکم محرومیت از بازی برخوردند. محرومیتی که باعث شد تا از بازی کردن برای تراکتورسازی باز بمانند و به ناچار در کنار تیم تمرین کنند و تمرین کنند.

از آن ماجرا گذشته. حالا احمد نورالهی به پرسپولیس باز گشته و منتظر است تا دوباره برای این تیم بازی کند و همچنان نمی تواند. باید آموزشی را سپری کند تا بتواند سربازی خود را تمام شده بداند و برای پرسپولیس دوباره به  میدان برود. کابوس پایانی ندارد و «دارما» را فرجامی نیست که خود کرده از ازل ، تدبیری نبوده که نبوده.  

۸۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-25 14:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسون
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
این وصله ها به احمد نمیچسبه.
روز خداحافظیش دیدین چه جوری بدرقه ش کردیم. روز بازگشتشم نشون میدیم چقدر محبوبه.
احمد. چقدر شماره ۸ بهت میاد.
امیرعباس
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
فکر کنم قدوسی توی ای اسپورت کودتا کرده دیگه اینجا ای اسپورتی که میشناختم نیست اینجا دقیقا ای پرسپولیسه!!!متاسفم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر